Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most mi az életcélod?

Most mi az életcélod?

Figyelt kérdés
mi hzunkat ujitjuk nagy erővel, most keritést csináljuk . most ez aztán a többi:)
2009. szept. 6. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

Lefogyni

Jól tanulni az egyetemen :)

2009. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
59%
baromi sok pénz, minél előbb. sajna milliók hiányoznak a családi kasszából még a nullához is, kénytelen vagyok egy kicsit sz*rrágónak lenni.
2009. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az életcélom... Elég sok van és elég tartalmas, attól félek, hogy nem lesz rá elég az egész életem :(


Rovidtávú célom az, hogy lefogyjak 50 kg-re vagy kevesebbre (most 60 korul vagyok), barátokat szerezzek, azt akarom, hogy szeressenek engem végre...

Ha elvégeztem az iskolát, elindulok világot látni. Gyalogosan gondoltam. Osszepakolni pár ruhát, kaját, italt becsomagolni és csak úgy semmi nélkul elindulni a világba, mindenhol barátokat szerezni, boldog lenni. Abban reménykedem, hogy majd mindenhol kedvesen fogadnak és én is segíthetek másoknak. Az úticél Tibet, mivel buddhista vagyok és találkozni szeretnék a szerzetesekkel. Pár évig ott akarok maradni és meditálni, kozben találkozni a Dalai Lámával (egy álom válna valóra)... Aztán megint tovább indulni, ezúttal Amerikába mennék. Híres énekesno akarok lenni, sokat keresni. Engem nem érdekel a pénz, nem magamnak kell, másoknak adnám, gyerekotthonoknak, kórházaknak, Afrikának, stb.

Meg szeretném mutatni a szeretetet a világnak, hogy vannak még becsuletes emberek is. Mivel meg vagyok áldva lelki gyógyítói képességel, ezt is szeretném csinálni, biztatni az embereket, csak úgy leulni veluk beszélgetni, stb. Fo célom segíteni az állatokon, minél tobb embert a vegetáriánusság mellé állítani (én magam már 6. éve vagyok az). Meggyozni az embereket, hogy a tárgyi dolgok semmit nem jelentenek, a legfontosabb a szeretet és a lelki béke. Aztán egy sikeres karrier után eltunni és megint nekiindulni a világnak - gyalog - és mindenhol élni egy kicsit, megismerni más kultúrákat. Aztán megint vissza Tibetbe, itt maradnék életem végéig.


Csak felvázoltam a terveimet, ezen kívul még millió dolog van, amit meg akarok csinálni, csak félek, hogy az élet túl rovid...

2009. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

utolsónak:

hidd el, elég lesz rá az életed, csak akarnod kell ;)

nincs lehetetlen.. :)

2009. szept. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

utolsó előtti-nek azért vannak lehetetlenek is, de amiket leírtál, nem azok, úgyhogy ne add fel.


Híres színésznő szeretnék lenni Angliában.

2009. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%
Robbantani.
2009. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
látom mindenkinek megvan a célja. hát sok sikert mindenkinek hozzá!
2009. szept. 7. 19:07
 18/22 anonim ***** válasza:
Bejutni az ELTE-re, összejönni egy lánnyal akit szeretek majd elhagyni Magyarországot. Jelenleg ez...
2009. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor inkább menj most, ne vedd el az államis helyeket azoktól, akik itt akarnak maradni termelni is valamit.
2009. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gondolkozz mielőtt írsz valamit...
2009. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!