Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 114-es IQ az jó? Tehát 114...

114-es IQ az jó? Tehát 114 pontom lett a kitöltésnél.

Figyelt kérdés
13 perc alatt csináltam és 36 helyes
2009. szept. 6. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Jó, csak mire? (Nekem volt már 147 is, oszt' mégse lettem zseniális feltaláló vagy milliomos üzletember. Belőlem valami más hiányzik, ami meg másokban megvan. Szóval ez csak egyetlen mérőszám, ami azt mutatja, milyen eredményességgel oldasz meg feladatokat.) :D
2009. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jelent semmit. Az IQ nem azt mutatja, hogy mennyire vagy okos, hanem hogy mennyire gondolkodsz logikusan. Nekem 150 körül van, mégse vagyok jó tanuló, mert hiába ülök órákig a könyvek fölött, nem tudom bemagolni a sok hülyeséget, amit kellene, mivel egyáltalán nem érdekelnek.
2009. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Az átlagos, úgy tudom.
2009. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel országonként van normalizálva a teszt, ezért ha hivatalos forrásból származó magyar tesztet töltöttél ki, akkor ez átlag feletti eredmény, mert az átlag 100 lenne. Tehát ez jobb, de nem nagyon kiemelkedő.


A természetes eloszlás haranggörbe alakú, tehát ezzel a lakosság zöméhez tartozol, de a jó oldalon és annak is a tetején. Itt egy kép hozzá segítségül: [link]


Az, hogy ezzel mennyire vagy elégedett, csak rajtad áll.

2009. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!