Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalon visszapontozhatnak,...

Az oldalon visszapontozhatnak, és ha igen akkor miért, pl:6-án5900 pontom volt és 8-án reggel 5500 pont, hogy lehet mikor sok kérdésre válaszoltam az után is, és mégis visszafele halad a pontarány valami csel van benne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 07:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem mintha nagyon érdekelne a pont de ugy látszik itten sincs igazság ezen a főldőn,és nem is lessz.
2011. febr. 8. 07:22
 2/14 anonim ***** válasza:

Ehhez elég lenne elolvasnod és értelmezned a toplista alatt lévő magyarázatot. Abból is ezt a részt:


" Egy válaszért -5 pont és +5 pont között jár arányaiban annyi, amennyire hasznosnak találták a választ mások.

- Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."


Kápísi?

2011. febr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én megértem ,de azt nem hogy egyik nap ugyan azt felértékelték és másnap leértékelték?
2011. febr. 8. 07:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért van, mert ezen az oldalon rengeteg szkeptikus van jelen, és ők lefelé pontozzák az adott válaszokat, így romlik az arány az elfogadott és lepontozott válaszaid között az előző naphoz képest. Úgy látszik, mindent bevetnek annak érdekében, hogy minél jobban belerondítsanak ennek az oldalnak a működésébe.
2011. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csatlakoznék Hozzád ebben a kérdésben, és tényleg várom, hogy valaki megválaszolja. Mert én vettem a fáradtságot, és az adott témakörben amelyikben tegnap 40 pontom volt, ma pedig 37, visszakerestem az összes válaszomat, és egyik sem volt értékelve. Tehát igy kaptam alapból a válaszokra 5-5 pontot. Akkor ma miért csökkent le, ha nem volt sem pozitiv, sem negatív irányba értékelve?
2011. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennek ellenőrzésére tegnap egész nap még csak be sem jelentkeztem, szándékosan (!) nem is válaszoltam egyik témakörben sem. Az, hogy minden témánál lefelé mentek a nyilaim és csökkentek a pontjaim, az egy dolog. De volt egy (!) most nem tudom melyik, ahol ennek ellenére emelkedtek a pontjaim és a helyezésem száma. Ezt add össze!
2011. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt a tuti az első mondatban: "A toplista az elmúlt 30 napban történtek alapján készült. Naponta egyszer, éjszaka generálódik újra, amikor a 30 nappal ezelőtti dolgok kikerülnek, az előző napi dolgok pedig bele."
2011. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez logikusan hangzik, csakhogy: a regisztrálásomtól kezdve kb. egy hónapig az általam adott válaszok 87 %-ban jónak volt értékelve. Aztán egy alkalommal valaki a hozzászólásomat igen-igen a "földbe döngölte". Másnaptól kezdve - és azóta is - csak 81 %-os vagyok. Márpedig - tanultam statisztikát - egyvalaki által rossznak minősített válasz nem fogja az elmúlt 30 nap átlagát 6 %-kal lecsökkenteni. Szóval valahol, valami van!
2011. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

08.26.-os vagyok


Én értem, hogy mindig csak az utolsó 30 napot veszi figyelembe, és így csökkenhetene is, ez oké. De nálam nem lehet ez a magyarázat, mert nálam még nem tel el 30 nap a regisztrációm óta. Tehát továbbra sem értem, hogy miért csökkent egyik napról a másikra, ha nem volt érteékelve.

2011. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én tegnap talán 1 kérdést és egy választ írtam, és még is ment felfele a pontszámom minden kategóriába.Bár én ennek örülök, de tényleg valami gubanc van a pontozással.

Ja és az elmúlt 1 hétben naponta nézem a toplistát, már 100 helyet ugrottam előre, a százalékom mégsem változik.Na ez miért van?Amúgy hol lehet megnézni hogy egy adott válaszomat hogy értékeltek?Mert én sehol nem látom.Vagy engem senki nem értékel? :S

2011. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!