Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a dolog amit a legjobban...

Mi az a dolog amit a legjobban szeretsz csinálni?

Figyelt kérdés

Szerintem az autóvezetés a legjobb dolog a világon.

Imádom. Télen-nyáron.

22f

Nektek mi?


2013. febr. 14. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyerni a lottón. Csak sajnos még nem a hobbim.
2013. febr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megölelni egy alacsony, aranyos, vékony lányt és sinogatni a hátát, haját és szorosan magamhoz ölelni.Sajnos még soha nem volt alkalmam ilyenre, de valószínűleg nem is lesz.
2013. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért próbáld ki a dugást is, mielőtt az autóvezetést a világ legjobb dolgának nevezed! :D

Hogy komolyan is válaszoljak: nekem a motorozás. De egy sörözés a haverokkal is nagyon jó tud lenni.

2013. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ölelés tényleg jobb lehet, mint autókázni.
2013. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aludni,és álmodni:)
2013. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jacuzziból nézni a Barátok köztet:DDD
2013. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sportolni, rajzolni, fotózni, de egyetértek az öleléssel.. no meg egy görbe vonal(mosoly),amely egyenesbe hozhat mindent :)
2013. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén: imádom, mikor elmennek otthonról és úgy tudok egy jó nagyot szarni, hogy anyám utána nem veszi le a fejem, mert büdös van, és én sem érzem kellemetlenül magam, hogy tudják, hogy csomó ideig a vécén ülök. :D
2017. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!