Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki ha 12 évesen nem a pop...

Ciki ha 12 évesen nem a pop zenét hallgatom?

Figyelt kérdés
Rockot hallgatok már ősz vége óta és megkedveltem.Senki nem hallgat rockot az én korosztályomból csak egy 2 évvel idősebb fiú : (

2013. febr. 14. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%

Na, ez tök jó, végre egy lány akinek jó ízlése van :)

Nos a popot én se bírom, inkább a rockot kedvelem én is, pláne a jó kis Hard-rock, meg ilyesmik :)

NEM GÁZ!! :) Csak így tovább :)

2013. febr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi : DD
2013. febr. 14. 22:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen klasszikus zenét hallgattam, az sokkal cikibb volt. Mondjuk engem nem nagyon érdekelt.
2013. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Én akkoriban főleg Kárpátiát és Zorallt hallgattam, de nem éreztem cikinek. Meg persze apu metal zenéit, mint pl Metallica, Slayer, Death stb. Nálunk se hallgattak sokan ilyen zenéket, csak kb 15-16 éves koromban jött ''divatba'' a környezetemben a rock és akkor is általában a fiúk hallgatták.
2013. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallgass,amit szeretsz.Én világ életemben imádtam a rockzenéket.Az áll hozzám a legközelebb.Viszont más műfajokat is hallgatok.A rockzenében legalább van értelem.Nem úgy mint a mostani pop,disco "zenékben".
2013. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok, de én nekem, van egy osztálytársam, aki még rockot hallgat, de amugy meg legyél egyéniség, az jó dolog és ne legyél sorozatgyártott.
2013. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, mint az "opa gangnam style"-os hülyeség.
2013. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Nem attól van jó ízlése valakinek, ha rockot/metalt/pop-ot etc. hallgat. Ez relatív. Senki nem mondhatja meg helyetted, hogy mit kell hallgatnod ahhoz, hogy 'a jó zenei ízlésűek' kategóriába tartozz. Ilyen nincs. Mindenkinek más a jó, te hallgass azt, ami neked tetszik.


Én is klasszikust hallgattam 12 évesen, de senkinek nem mondtam el, mert tartottam a cikizéstől, pedig az égvilágon semmi ciki nincs benne. Most a jazz a legnagyobb kedvencem.


Számomra fontos az is, hogy igényes/értékes legyen a zene, akármilyen kategóriába is tartozzék. Értékes szerzeményeket lehet találni jazz/rock/klasszikus/pop etc. stílusban is. Persze ez sem mindenkinek fontos, de nem is baj.

Summa summarum, hallgass, amit szeretsz, mások véleménye nem számít. :)

17/L

2013. febr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

semmi se gáz

azt hallgasd amit szeretsz

2013. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tóth Szabolcs (RoMe válasza:
Hogy lenne ciki.Pont az a jó,ha valaki rockot hallgat.
2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!