Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Lent a többi!

Miért van ez? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy nem lehetek mindenkinek a kedvence, nem is akarok, de miért van az, hogy a tanárok nem bírnak. Az ostálytársaim is csak azért barátkoznak velem, mert mingig odaadom a házit, segítek a dogákban, korrepetálom őket...

Tegnap pl. a matematika tanárom közölte velem virágnyelven, hogy rondán írok,amit abszolút megértek, de állandóan beszól vagy nem is vesz figyelembe.Ugyan ilyen a többi is. Mit csináljak,hogy jobb kép alakuljon ki rólam azon kívül,hogy a lány a sarokba aki mindig mindent tud.



2013. febr. 15. 14:29
 1/2 tetris ***** válasza:

Ne csinálj semmit. A bőrödből nem tudsz kibújni, nem lehetsz más, mint amilyen vagy. Fogadd el, hogy nem te vagy a társaság középpontja.

Ettől azonban még egyáltalán nem biztos, hogy a többiek kinéznek maguk közül. Arra még nem gondoltál, hogy talán tiszteletből nem állnak le veled haverkodni? Úgy gondolhatják, hogy te egy nagyon komoly, egyáltalán nem vicceskedő személy lehetsz, és nem vennéd jól, ha havernak néznének.

A tanárok egészen biztosan nem utálnak, csak már annyira ki vagy hegyezve erre a témára, hogy mindenben ezt véled felfedezni.

Nincs veled semmi baj, csak a többiek úgy gondolják, hogy túl komoly lány vagy, és talán még azt is hihetik, hogy felsőbbrendűnek tartod magad. Ezért aztán próbálj meg te közelíteni hozzájuk. De ne játszd meg magad másnak, mint amilyen vagy. Egyszerűen kapcsolódj be a beszélgetésükbe, vagy vess fel te magad egy témát, és majd lassan bekapcsolódnak a többiek is.

Az pedig, hogy randán írsz, hát már ez is baj? Ugyan már! Kit érdekel ez?

2013. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Eddig is ezzel próbálkoztam,de akkor tovább próbálom.

Az barátaim körében (páran az osztályból,sokan máshonnan) én vagyok a humor nagyágyúja, vicceket mesélek, mindenből kihozom a legjobbat/legviccesebbet.(szeretnek is, de nem lehetek mindi velük, hiszen életem nagy részét a suliban töltöm)

Csak ezt az oldalamat valamiért nem tudom megmutatni a suliban, ezért kérdeztem. :)

2013. febr. 15. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!