Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Anyukámtól örököltem? Hogy...

Anyukámtól örököltem? Hogy lehet ezt leépíteni?

Figyelt kérdés

van egy sejtésem, h anyukámtól örököltem egy tulajdonságomat(vagy tanultam el). Bizonyos dolgokat annyira akarok, h sikerüljenek, h teljesen rágörcsölök és képtelen vagyok lazán venni így aztán nem is sikerül. Pl egyszer csak megijedtem h vmi baj van a kapcsolatommal és onnantól kezdve nem tudom rendesen élvezni állandóan félek h baj van, és ahelyett h megkeresném a hibát és kijavítanám, csak erőltetem, h találkozzunk, érezzük jól magunkat hátha ettől elmúlik, de csak még rosszabb lesz, mert mint egy hülye bele vagyok csavarodva a dologba.

Ez eltanult viselkedés? Mit tegyek ellen? könnyen hangzik h lazuljak el, de nem megy, kéne tipp...köszi!


2013. febr. 16. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg jógázni, most én is ezt teszem és egyelőre egész jó lazító cuccnak tűnik :)
2013. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!