Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önéletrajzba, hogy hatna egy...

Önéletrajzba, hogy hatna egy ilyen arc?

Figyelt kérdés

[link]


kezdjek el photoshopolni?


mondjuk tavaly még csúnyább volt:S



2013. febr. 17. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyen feketére photosopolod az tuti nem előny.

Egyébként ha kiphotoshoppolod az se biztos, hogy pozitív hatással lenne rá. Jó ha csak azt nézik akkor ok. De gondolj bele.

2013. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez paint ááá
2013. febr. 17. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi értelme kamu képet betenni az önéletrajzba?

Szerinted a személyes találkozásnál nem fog feltűnni? És onnan kezdve mennyire tartanak majd megbízhatónak szerinted?

2013. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem, csak annyira rossz így visszanézni, nem hogy megélni, hogy azt sokan el nem tudják képzelni
2013. febr. 17. 20:44
 5/10 anonim válasza:
Nagyon sötét a háttér szerintem ez a kép így nem jó. Próbálgass világosabb háttérrel csinálni olyan képet amin előnyösebbnek tűnsz. Nem kell extra jó képnek lennie, de szerintem ettől jobbat is kitudsz hozni magadból.
2013. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el kozmetikushoz és fodrászhoz, akkor nem csak képen fogsz jól kinézni hanem az állásinterjún is :)
2013. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

minden hónapba járok kozmetikushoz már fél éve.


a hajam tényleg ilyen szarul áll?

2013. febr. 18. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű, szerintem fel lehetne dobni valamivel. Nekem is elég csúnya arcom volt egy ideig, hozzá ilyen semmilyen hajam. Aztán csináltattam egy jobb frizurát, elkezdtem jól érezni magam a bőrömben és az arcom is hamarosan rendbe jött. Nem az a fontos, hogy tökéletesen nézz ki, hanem legyél biztos magadban és ezt próbáld meg a képen is visszaadni. *Én az önéletrajzomhoz fotós üzletben készíttettem képet, egy jobb kamera is sokat segíthet, meg fekete fehérben annyira nem feltűnőek a bőrhibák.
2013. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kép maga tényleg elég negatív és lehangoló, ezen könnyen lehet változtatni. Ha az arcod miatt aggódsz, nem hiszem, hogy kellene, mert nem gondolnám, hogy emiatt lesz sikerélményed, vagy kudarcod. Egyébként igaza van az előttem szólónak abban, hogy amit belül megélsz és érzel, azt biztos, hogy kisugárzod valamilyen formában.
2013. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
LOL
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!