Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy azon...

Miért van az, hogy azon megsértődök ha lecikizik a pulcsim és egy napig tök rossz kedvem lesz de pl. ha azt tudnám meg h, pl nem az anyám az anyám meg se hatna?

Figyelt kérdés
Szal mit csináljak , ez fordítva működjön?
2009. aug. 9. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A pulcsis dologról annyit, hogy régen én is ilyen voltam, nagyon adtam mások véleményére, ha valamire azt mondták hogy nem jó, vagy nem áll jól nekem, akkor soha többet nem vettem föl. De ma már bízok az izlésemben és attól hogy valakinek nem tetszik attól még lehet nagyon jó. Ilyenkor azért gondolkodj el rajta hogy vajon miért mondta az illető hogy ciki, talán mert féltékeny hogy szebb vagy mint ő. Ha meg pasi akkor meg szar neki hogy nem kaphat meg téged. Szoval ne halgass mások véleményére és nyugodtan hordd ami neked tetszik.

Anyuddal biztos nem túl jó a kapcsolatod ha ennyire nem érdekel hogy az anyád-e vagy sem, erre sajnos nem tudok mit mondani, mert nem tudom milyen jellegű köztetek a probléma, de akármit tesz, ő szült téged és szeresd mert fontosak a családi kapcsolatok.

2009. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy anyud azért nem zavarna, mert tudod, hogy van olyan jó anyád, mint "édesanyád" lett volna.

Bár akkor ez a kérdés nem született volna meg...


Engem se zavarna ha ez kiderülni. Talán legfeljebb annyiból, hogy miért nem mondta el korábban, jó, ha tisztában vagyok a dolgokkal. De semmi nem változna az életemben. Bizonyára kíváncsi lennék arra a nőre is, aki megszült, arra, hogy miért hagyott el, és egyáltalán, hogy ki ő. Az igazi anyukámat (aki felnevelt) eztán még jobban szeretném..

jézusom, mit szövegelek:D bocsánat...nem törlömmáki..


Nem tudom miért marad meg benned a pulcsis dolog ilyen hosszan. Mérlegeld, hogy kitől kapod a sértéseket... ha őszintén és jószándékból mondja, akkor mondd meg neki, hogy oké, hogy nem tetszik, de én szeretem. Ha egy segg csak szívózik veled, akkor rúgd tökön, vagy.. a csajokat sértegetni igen egyszerű, a sértegetősöket főleg, és hidd el, ők még jobban a lelkükre veszik az ilyeneket. Úgy vettem észre a kis nunik mondhatni a körülöttük lévő emberektől függnek, csöppet se maguktól...

2009. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kössz az uccsónál nem tom hogy értetted a mondatot de mind1XD
2009. aug. 10. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!