Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet egy kisgyerek ennyire....

Lehet egy kisgyerek ennyire. értelmes?

Figyelt kérdés
Nemrég volt a kislányom temetése. Odajött hozzám a temetés alatt a 13éves unokahugom és látta hogy természetesen sírok. És ezt mondta: Nem fogom azt mondani, hogy egy jobb helyen van. Mert azt fogom mondani, hogy ott van ahol mindig is lennie kellett. A különleges gyermekek nem maradhatnak velünk sokáig. Őket Isten küldte azért hogy jót tegyenek a világgal. Azért jöttek mert küldetésük van. Ők cssak "részmunkaidőre" jöttek ide. Nem maradhatbak, menniük kell tovább hogy még több jót tegyenek és egy olyan helyre menjenek ahol szükség van rájuk. Csak addig maradnak amég nem tanítják meg veled a feladatot. Ha megtabították elmennek. Ez így jó. Tehát nem légy szomorú. Gondolj arra hogy most éppen valakinek tanítja a feladatot. És örülj neki hogy részese lehetett az életednek. Szó szerint ezt mondta.. Szerintetek ez tényleg így van?
2013. febr. 17. 21:19
 1/4 anonim válasza:
Részvétem a kislányod miatt! Nekem most született 3 hónapja kislányom, nagyon remélem, hogy soha nem tudom meg, hogy mit érzel és min mész át. Mindenesetre kérem az Istent, hogy legyen Veled, de abból, amit a kislány mondott Neked, úgy érzem, hogy Veled is van!
2013. febr. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom a veszteségedet!Abban igaza van a lánynak: örülj, hogy volt gyeremeked, akit szerettél, hiszen sokaknak még ez sem adatik meg, hiába vágynak rá.Ez sajnos együtt jár az elvesztése miatti fájdalommal.

Az a kérdés,valóban megtanitott-e neked valamit, amit addig nem tudtál? Ha igen, akkor igaz is lehet az állitás, hiszen egy 13 éves már nem annyira kisgyerek. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de én azt mondom, aki menni akar, azt engedni kell, mindegy, milyen kapcsolatról van szó: párról, szülőről, gyerekről, úgy sem tudjuk visszatartani. Örüljünk annak, ami szép volt, ha pedig beteg volt, annak, hogy nem kell tovább szenvednie. Sok erőt kivánok neked gyermeked eleresztéséhez !

2013. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy valakitől hallhatta és ezért mondta. Magátol egy 13 éves gyerek szerintem nem tud és nem mond ilyeneket!

Sajnálom azt ami veled történt!

2013. febr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Muzsik Hajnalka válasza:

Értelmesebb teenager tanítványaim nemegyszer tudtak olyan dolgokat, amelyekért nekem 50 évet kellett leélnem, megtapasztalnom: ez az emberiség kollektív szellemi fejlődése, emelkedése (ez a korunkban észlelhető felgyorsulás lényege, értelme).

Nem az a fontos, hogy egy gyerek ilyen szellemi érettséggel és tudással bír, hanem az a KEGYELMI AJÁNDÉK, hogy ezt átadta neked. Nem egy felnőtt, hanem egy ugyanolyan gyerek, aki megajándékozott, megtisztelt azzal, hogy a szülője lehettél - így hitelesebb az információ, nem holmi udvariassági gesztus. Nagyon súlyos, végtelenül nehéz, de szép: fogadd el, ez nyújthat lelki megnyugvást.

Valahol olvastam, hogy az angyali szülőket ki kell érdemelni. A te tanulságod: az angyali gyereket is!

2013. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!