Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarnak sokan egyénisége...

Miért akarnak sokan egyéniségek, különlegesek lenni?

Figyelt kérdés
Én pl. tudom magamról, hogy egyéniség vagyok,és nem mindennapi, de nagyon zavar. Olyan nehezen találok olyan embereket/barátokat, akikkel osztozom a gondolataimon, az értékrendemen, vagy bármi máson. Általában az ismerőseim előtt járok, legalább 10 évvel, egy rakás dologban. Mikor én jónak látok valamit 2000-ben, ők 2010-ben kezdik beépíteni a gondolatukba. Az meg végkép kikészít egyes emberekben, hogy mindenkinek meg akarnak felelni, hát ettől teljesen kész vagyok.
2013. febr. 20. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki egy egyéniség, és mindenki különleges a maga módján.
2013. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:-), persze, csak valaki szürke egyéniség, valaki meg színes.
2013. febr. 20. 15:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése kinek mi a szürke és a színes. Egy szürke egyéniségnek lehet, hogy egy ugyanolyan szürke a színes egyéniség és fordítva. Mi alapján rangsoroljuk, hogy ki milyen?
2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy kérdésem, és arra vártam volna választ, ehelyett kérdést kaptam. Na de, a válasz, pl. amikor nem téged vezetnek, mint egy tehenet, hanem te vezeted a teheneket! Így már érted?
2013. febr. 20. 15:40
 5/13 A kérdező kommentje:
Vagy pl. kiemelkedsz a tömegből, a kisugárzásoddal, az értékrended felülemelkedik az átlagon, vagy mikor nem akarod eldugni a dobozos sört, mert mit szól a professzorod, holott a professzorod, rád se hederít. Pl. nem hajbókolsz az olyan divatnak (mint pl. műköröm), amit 10 nőből 9 legalább hord, mert azt hiszik, hogy ettől menők és szépek, mert nem tudna máshogy kiemelkedni, csak a cicomás körmükkel.
2013. febr. 20. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán azért szeretne mindenki különleges lenni, mert akkor sokkal jobban kitűnik a többi ember közül. Az átlagosság a legrosszabb. a különlegest jobban megjegyzik. mindegy, hogy valaki vezéregyéniség, vagy olyan akit noszogatni kell, a lényeg, hogy magához képest is különleges legyen.
2013. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy igazi különleges egyéniség, az non-verbális jelek nélkül is ki tud tűnni. ezért különleges.
2013. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszik hogy emiatt majd sikeresek lesznek és változik majd valami az életükbe anélkül hogy tennének érte bármit is..
2013. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze, pl. kisugárzással, na de miért akar mindenki az lenni, azt majmolni? Miért nem akar mindenki megmaradni annak, ami? Miért hiszik, hogy ha mást majmolnak, akkor de jó?
2013. febr. 20. 15:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert a média által kitalálnak egy ideált, és ha nem vagy olyan, akkor azt tukmálják beléd, hogy szart sem érsz! Ennyi!
2013. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!