Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan gondolják így? -Valami...

Sokan gondolják így? -Valami nagyot AKAROK alkotni, nem viccből és nem hirtelen fellángolásból. Vannak még ilyen emberek akik ezt komolyan gondolják? Hol vannak ezek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok klinikai eset remélem, de engem a legkevésbé sem érdekel a saját életem, nekem az lenne a boldogság ha valamit tudnék tenni, amitől az embernek, a Földön jobb élete lehetne. Tehát a kérdésem:

Ha vannak ilyen emberek még, őket hol találom meg?



2012. okt. 31. 19:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Főiskola, 22 vagyok, 300 oldalt írtam eddig a terveimről, mit hogyan változtatnék. Röviden ennyi. Mi a következő lépés?? Mit csináljak, kihez forduljak, hol és kik tudnának tanítani?
2012. okt. 31. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Hmm...nehéz ilyeneket találni, de mindenhol vannak ilyenek, de bujdosnak, mert a társadalom kiutálja őket, mondván: "a változás a más, az rossz."

De van az Anonymus, ők fen vannak facebookon is. Náluk talán találsz 1-2 olyan embert aki komolyan is tudná venni a dolgokat.

2012. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csinálj egy weboldalt, egy blogot, facebook profilt ahol láthatják és megismerhetik mások az eszméidet, gondolataidat. A jelenkor leghatékonyabb módja hogy emberek sokaságával kerülj kapcsolatba ha interneten keresztül teszed ezt. Toborozz hozzád hasnoló gondolkodású embereket. A nagy dolgokhoz sajnos nem elég tudni mitől lenne jobb a világ (csak példa) mert ez a pozitív hozzáállás sok mindenkiben megvan (bennem is), de ezekért nagyon sokat kell tenni, sok munkát kell befektetni hogy kisemberként meghallják a hangod és érezhető hatása, nyoma legyen a tetteidnek. Én így látom és ez a tapasztalatom, de mindenesetre dolgozz keményen, legyél kitartó és állhatatos. Sok sikert!
2012. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!