Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kell játszani a mr/miss...

Miért kell játszani a mr/miss titoktartót?

Figyelt kérdés

pl történik vmi.. mindenki tud róla csak én nem.. de vki felhozza hogy tudod mi történt.. hát az nagyon...

mikor rákérdezek mi van senki se mondja el mert majd úgyis megtudom, és 1 hónap mulva jut eszembe... jéé... még mindíg nem tudtam meg mert mindenki csak szopat..


2009. szept. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom :(

elég fura kérdés. de nem lehet, hogy amit nem akarnak elmondani, az rólad szól, vagy valami olyan dologról, ami téged megbántana? és az is lehet, hogy azért nem akarják elmondani, mert az számodra rossz hír lenne, és tudod ugye, hogy a rossz hír hozójának senki sem őrül. na mindegy, nekem ezek az ötleteim vannak

:D de én nem szoktam ezt játszani, mert nem tudom soha sem hogy mit kell eltitkolni, meg azt sem, hogy miért, így én mindent el szoktam mondani, amit csak tudok,. ja meg nagyon őszinte is vagyok :D na mindegy , örülök, hogy ismét válaszolhattam :D légy jó, és ne gondolkodj hülyeségen :D helló! :D

2009. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

háj :D de nem velem.. hanem vkivel történt vmi v csinált vmit.. de nem én.. pl .. taj részeg volt xy mikor szülei érte mentek +kicsit füvezett is..

na és ilyeneket :D

2009. szept. 8. 22:07
 3/3 anonim válasza:
Aki kíváncsi hamar megöregszik!!! :)
2009. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!