Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan felejtsem el ezt a...

Hogyan felejtsem el ezt a gyerekkori barátnőmet?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet nagyon kicsi korom óta ismerem.Általános suliban 2. osztáytól kezdve 8.ig osztály társak voltunk majd a mellettük lévő utcába költöztünk.8.ba erős érzelmi kötelék alakult ki köztünk gimibe is jóba voltunk,de aztán ő nagyon megváltozott.Elkezdett gonoszul viseledni,bandázott,füvezett stb.Én meg zárkozottá váltam.Nagyon erősen kötődtem hozzá,mindent megtudtam vele beszélni(lelki társ),sokszor mondtam neki,h szeretem,de ő többször gonosz dolgokat tett velem majd abba maradt a barátság.

Utána annyira haragudtam rá,hogy bosszút álltam rajta anyira rosszul esett, rengeteget álmodtam róla,rengeteget gondoltam rá,sokat beszéltem róla nagyon hiányzott,bármit megtettem volna érte,sokat sírtam utána.De tudtam,h még valaha látni fogom nagyon szerettem volna Őt újra látni.

Majd pár évre rá pont idén nyáron rá írtam facen és hamarosan taliztunk.Részben csalódás,részben öröm volt.Úgy tünt,h én neki nem vagyok olyan fontos csak egy ismerős a sok közül...Aztán pár hétig minden héten taliztunk.Volt amikor azt éreztem,h annyira fontos,h bármit fel adnék érte csak,hogy vele lehessek,vele szeretnék akár együtt lakni.A lényeg az,h sokat együtt lehessünk.Aztán elmentünk bulizni egyet(berugtunk) én állandóan ölelgettem,puszilgattam,azt mondtam,h szeretem(szájon is akartam,de ő ezt nem tudta) ő pedig lerázott magáról.Majd pár napra rá közölte,h nincs kedve talizni,cinikus volt így abba maradt megint a kapcsolat.Aztán kb.2 hónapra rá írtam kedvesen h mi van vele ő bunkó stílusban le rázott magáról így hagytam.Napi szinten nézem őt fb-n,sokat gondolok rá,ha arról lenne szó,h vele lehessek össze jönnék vele,nem tudom évek óta kiverni a fejemből,nem tudom elképzelni azt,h teljesen nélküle éljek.Voltam már szerelmes lányba amiről ő tudott,de ezt a dolgot nem tudom hová tenni...

Többen mondják,hogy felejtsem el keressek mást,de számomra minden ismerős,barát egy érték nem tudom elfelejteni és mással pótolni. Most is nagyon hiányzik.Egyébként nagyon kevés barátnőm van,nem vagyok egy társasági típus vele szemben.


Ugye ez nem szerelem,hanem csak erős baráti kötődés?


21/l



2013. febr. 21. 00:30
 1/3 szántóvető ***** válasza:
mindegy hogy milyen elméleteket gyártasz,belezúgtál rendesen.
2013. febr. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én nagyon erősen tudok kötődni olyan emberekhez, akikben látom hogy megértenek (akár fiú, akár lány),de mindegyik ilyen érzésem távol van a szerelemtől. a tied azonban egyértelműen szerelem, lásd te is leírtad, hogy voltál már lányba szerelmes.


bár a szavak most lényegtelenek, sajnos tényleg el kell őt felejtened, mert ő számtalanszor kifejezte hogy nem érdekled és legcsekélyebb mértékben sem érdeklődik utána.


ne azon izgulj, hogy milyen szóval lehetne meghatározni az iránta érzett érzéseidet, hanem arra törekedj, hogy tovább tudj lépni. eszméletlenül nehéz lesz, de más megoldás nincs. sok sikert! :)


20f

2013. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.válaszoló:Nagyon köszönöm szépen! :) Tudom,h nem érdeklem meg h gonosz volt sajnos igazad.Megpróbálok túl lépni rajta,de sztem ha évekig nem sikerült talán most sem fog...Depróbálkozom! Nagyon köszönöm a bátorítást! :) Neked is!
2013. febr. 23. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!