Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam-e az esküvőmre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam-e az esküvőmre egy gyerekkori barátnőmet az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Neki köszönhetem, hogy összejöttem a Párommal, de nem sokkal rá, megszakadt a kapcsolatom vele, ennek már kb. 3-4 éve.Én próbáltam nyitni, de ő már nem akarta. A listámon ott van a csajszi neve is, de nem tudom, mi tévő legyek. Ha meghívom, egyáltalán eljön-e? Bunkóság lenne tőlem, ha nem hívnám meg? Ti meghívnátok, ha igen, akkor a vacsira is?
2009. ápr. 5. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos én azt mondom,hogy küldj neki egy meghívót,így tiszta lezs a lelkiismereted,azt pedig ő is eldönheti így h megy e v sem..
2009. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg mindenképp, veszíteni valód nincs! Legrosszabb esetben nem megy el, ha viszont elmegy, akkor van remény, hogy újra barátok legyetek. És persze, hogy a vacsira is hívd meg!
2009. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meghívnám mindenféleképp vacsira is.

Sztem azért nem akarta folytatni a barátságot mert irigykedhet az esküvőre márha tudja.


Számára itt a lehetőség h újra összefonódjatok.

te fel kínáltad neki a lehetőséget ha él vele majd minden megy magától.

2009. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolóval értek egyet.hívd meg lesz, ami lesz.
2009. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat! Akkor meg fogom hívni... csak nekem nagyon rosszul esne, ha nem jönne el és meghívom :-S

Az eljegyzést az tudta, de konkrétan, hogy mikor lesz az esküvő, azt nem...

2009. ápr. 5. 12:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért hívd meg, mert ezzel jelzed neki, hogy felejtsétek el, ami a barátságotok megszakítását előidézte, és továbbra is szeretnéd rendbehozni. Ha elmegy, az azt jelenti, hogy ő is rááll a békülésre, ha nem megy el, akkor pedig többé ne is számíts rá, és több lépést ne tegyél felé, és ne érezd magad rosszul miatta, hiszen te mindent megtettél.
2009. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hívnám meg! Nekem is van egy nagyon régi barátnőm, de már lassan két éve nem beszéltünk, én keresem állandóan, és hívom és írok e-mail-t, de nem válaszol. Belefáradtam, hogy csak én próbálkozom!
2009. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm. Nagyon jól esett, hogy így biztattok! Kíváncsi vagyok, hogy fog majd dönteni.
2009. ápr. 5. 12:54
 9/12 A kérdező kommentje:

12:51 de az sem elhanyagolható szempont, hogy neki köszönhetem a Párom.

Mert amúgy nekem is volt pár ilyen barátnőm, mint neked, de azokat nyilván nem hívom meg.

2009. ápr. 5. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat látnám szívesen az esküvőmön, akit szeretek, és jóban vagyunk. Ha megszakadt a kapcsolatotok, minek meghívni? Azt mondtad, hogy próbáltál nyitni felé, de elutasított. Szerintem ne alázkodj meg, és nem bunkóság nem meghívni. A Ti napotok. A döntés természetesen a Tied.
2009. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!