Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik, hogy ilyen rövid idő...

Létezik, hogy ilyen rövid idő alatt ilyen sokat változtam? Mintha kicseréltek volna, ez normális?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam délután és olyan fura dolog történt.Az általánosba nem volt olyan jó,lúzernek számítottam mert normális voltam(nem cigizek,nem járok hetente bulizni és nem voltam még részeg).Sokszor voltam szomorú stb.

Most kezdtem a középsulit.Tök jó,nagyon tetszik,nagyon boldog vagyok,sokat mosolygok régen ritkán mosolyogtam.Eddig nehezen oldódtam fel társaságban,most tök jó.Mintha teljesen kicseréltek volna,1hete járunk iskolába de már most nagyon tetszik,mintha kicseréltek volna.Sokkal jobb kedvű vagyok,mosolygok,van önbizalmam és nagyon jól érzem magam.Az osztálytársaimmal jóba vagyok,kedvesek viccesek jól elvagyunk.tele vagyok energiával meg minden.

Komolyan,mint ha más ember lennék,mint eddig voltam.

1hét alatt lehet ennyit változni?Gondolom új suli,új osztálytársak stb. ez miatt változtam:D

Nagyon örülök neki,mindig is ilyen akartam lenni,de eddig úgy éreztem csak erőltetett dolog az egész...és nem is próbálkoztam.Most nem így van,boldog jól érzem magam(:

14/L


2009. szept. 9. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mindig is ilyen voltál, csak az áltsulidban nem tudtál kibontakozni, mert te voltál a "lúzer", most pedig új lappal kezdhetsz, nincsenek veled szemben előítéletek, tényleg magad lehetsz. Velem is ez volt gimi elején, sőt, még az írásképem is megváltozott minden mással együtt, ami velem kapcsolatosXD

Úgyhogy nem hinném, hogy ez erőltetett dolog lenne, illetve azt csak te tudhatod, hogy megjátszod-e magad.

Minden esetre sok szerencsét a továbbiakban;)!

2009. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ez elég egyszerű, nem te változtál, hanem a környezeted, te mindig is ilyen voltál, jókedvű vicces stb stb stb :)


-NWO

2009. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne itt büszkélkedj... ez nem is kérdés volt...
2009. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az egyik volt osztálytársammal ugyanez a jelenség játszódott le... Te lennél az? :D Ő is most kezdte a középsulit :D Na mind1 érdekes..


A kérdésre: van egy elmélet, miszerint 7 évente teljesen megváltozik az ember. Te most 14 vagy, tehát pont végetért egy 7 éves ciklus.

2009. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó előttinek:nem dicsekedek,és ez kérdés.Én csodálkozok rajta h egy ember ilyen rövid idő alatt ennyit változhat!(:

utolsónak:elképzelhető,hogy én vagyok:D de nem hiszem:P Hol laksz?:D

köszi a válaszokat!

2009. szept. 18. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsombón. Utolsó.
2009. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de nem jó, mert te 14 vagy, ő meg 15...
2009. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen...meg azt sem tudom hol van Zsombó.:S

Én Heves megyei vagyok(:

2009. szept. 18. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:
uj közösségbe kerültél, és nem kell azt csinálnod, amire számítanak tőled ! új közösséghez új arculat jár :D nem gáz. az a fő, hogy jól érzed magad :D maradjon így szerintem :D és próbálj ki új dolgokat :D hajrá :D tiéd az egész világ, csak meg kell hódítanod :D
2009. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem te változtál, hanem a közösség! Persze neked is volt benne részed, az hogy hagytad magad sodródni az árral és nem zárkóztál be! Ennyi.

Ha az történt volna veled ami velem, hát igen, akkor arra mondhatjuk, hogy változás. Benne voltam a város menő bandájába és ott minden volt cigi, drog, pia stb.. Én nem hagytam magam nem tudtak belehúzni a maffia részébe. És kitagadtak szó szerint! A városba már senki meg se ismer mintha nem is léteznék, az új suliba nem keresem a balhét teljesen megváltoztam! Régen sokat verekedtem volt, hogy már bepiálva mentünk suliba egy nap vagy 2 doboz cigit elszívtam.. Hát ez nagyon nem hiányzik. Nem cigizek 1 éve nem iszok alkoholt és már csak lány barátaim vannak! Persze olyan depresszióba estem, hogy dokihoz kelett járnom, de megérte! Már úgy viselkedek mint egy rendes 16 éves. Ez változás. Neked csak szerencséd volt és kikerülhettél az árnyékból! Remélem még sokra viszed!! ;)

2009. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!