Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, ha bele unnátok...

Szilvia74 kérdése:

Mit tennétek, ha bele unnátok mindenbe? Munka estisuli + forgalomban való vezetési tanfolyam.

Figyelt kérdés
Úgy érzem túl sokat vállaltam magamra.Másfél éve járok esti suliba,nyáron elkezdtem az elméletet autóvezetésből,októberben elkezdtem a forgalomban való vezetést,ami sajna még mindig tart.Ezek mellett még 3 műszakban járok dolgozni.Gyermekem nincsen,ha lenne ezek bizti nem mennének.

#beleuntam
2013. febr. 24. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél ki egy hét szabit, és amivel el vagy maradva csináld meg.


Pl azon a héten fejezd be a vezetést és kérj rögtön vizsga idöpontot.

Elsö nap csak ülj le és nézz meg olyan filmet amit régóta akartál. alugyál sokat. aztán második naptól kezd el a nagyon intenzív vezetést, és tanulj, csinálj meg az iskolába való elmaradt dolgaidat. Osszt be mit akarsz megcsinálni, befejezni és azt csináld végig.

2013. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot,így teszek.Érzem én is,hogy pihenő kéne,mert felöröl ez a sok minden.
2013. febr. 24. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihennék.
2013. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ,rám férne a pihenés egy nyugodt helyen.
2013. febr. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!