Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet vki ennyire későn érő?

Hogy lehet vki ennyire későn érő?

Figyelt kérdés

van egy haverom, 16 évesen kezdett farmerbe járni, addig középiskolába is mackó nadrágba ment.. most 17 és úgy viselkedik mint egy 13-14 éves, azt leszámítva hogy 11-es..

nincsenek olyan igényei hogy oszt. társaival,haverjaival elmenjen akár házibuliba, szülinapra stb.. inkább elmegy a kisebbekel sátorozni.. egy nyáron 2x és a 13-14 évesekkel focizik..


2009. szept. 9. 21:16
 1/10 anonim válasza:
Furcsa...de ez van, bele kell törődni. Az sem jó, ha meg akarja változtatni, csak rosszabb lenne.
2009. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyenek..felőlem lehet őket védeni, de szerintem ez GÁZ.nem kell túl korán felnőni, de ez azért túlzás.
2009. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát...az hogy 17 évesen elmegy 14 évesekkel focizni, nem gáz! Nekem is volt osztálytársam (kapus), aki mesélte, hogy a nagyok, 17-20 évesek is rúgtak neki kapura, mikor kisebb volt! Szóval a foci az nem korhoz kötött...


A bulikat pedig lehet nem szereti, ezért nem kell ráerőltetni. Ha szeretne, akkor elmegy egyszer, ha pedig nem, akkor nem! Vannak más emberek is, akik "modernek", mégsem járnak bulizni!


De viszont az öltözködése lehetne modernebb, mert a régi idők elmúltak, és így ki fogják nevetni...az pedig nem jó érzés; így visszahúzódó lesz, ha állandóan nevetnek rajta.


Amúgy az nem lehet, hogy az anyagi háttere miatt öltözködött/öltözködik úgy, ahogy? Nem engedhette meg magának, vagy valami más ok miatt?


Megváltoztatni pedig tényleg nem jó, mindenki olyan amilyen...sajnos vagy nem sajnos...


15/F

2009. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A foci nem korhoz kötött, 17 évesen lehet, hogy nem is tűnik (alkatilag) 17-nek, akkor meg miért ne játszhatna? Amúgy a futball is társas elfoglaltság, építi a csapatszellemet. Ráadásul, ha az osztálytársaival nem érti meg magát. Én sem mentem velük szinte sehova, voltak saját haverjaim máshonnan.
2009. szept. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ebbe mi a gáz, h fiatalabbakal focizik? lehet az ismerettségi körében az ő korosztálya nemakar focizni, de ő focizni szeretne és a kissebbek meg még fociznak.

én 24 vagyok, de énsem szívesen járok bulikba haverokkal. ez nem az éretlenség jele.

azis lehet h eccerűen nemjönbe neki az a társaság, akiket ő ismer a saját korosztályából.

2009. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem neked semmi közödf ahhoz hogy ő miben megy, mit hord, etc etc... ha őneki igy a jó hát ez van, amugy meg van egy haverom aki punker, de most komolyan ránézésre is olyan, mégis a piros mobilján egy micimackós bélyeg van odaragasztva, szóval nyugi :O :)
2009. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az hogy kicsikkel focizik tök mellékes.. télleg nem korhoz kötött...

csak szimplán nem viselkedik úgy mint ahány éves..

olyan van, hogy vki "örök gyerek".. de ő nem gyerek.. gépezik.. zenét hallgat stb..

de iskola után mindíg hazajön.. nincs olyan h bentmarad akár fél órát.. nem megy el közös osztály programokra (iskolán kívül).. évfolyamtársai közül ismerek jópárat.. tök jófejek, nagy partyarcok..


17évesen én már nem szeretnék nyáron is 9re hazajárni minden nap.. nálam 3évvel fiatalabbakkal lógni (csak!) és semmi izgalmasat nem csinálni


ruhái szerintem alapból gázak.. olyanokba jár suliba amikbe nem mennék be suliba, de még városba se..

/nem, nem lehet anyagi háttere az öltözködésének, többek közt iphoneja is van ;), inkább a személyes higénia hiánya/


de ezen kívül jó arc.. csak a stílusa zavar picit ;)

2009. szept. 10. 20:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Ruhái? Az mit takar? Nem vesz fel retros cuccokat? Akkor egyéniség. Ha nem bírja az osztálytársait minek maradjon ott? "közös osztály programokra" És ezek mik?

Azt meg nem értem, miért gondolja valaki azt, hogy mindenkit kielégít az állandó partyzás.

2009. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem a legdrágább cuccokról van szó.. de olyan farmerbe jár suliba ami tiszta 80as évek.. mintha most jött volna ki a gyárból.. semmi koptatás nincs rajta, egy egyszerü farmer 2 zsebbel.. a pólói ki vannak fakulva.. látszik hogy nem maiak pulcsi detto...


folyamatosan azt állítja hogy milyen jó az osztálya meg mennyi haverja van, mégsem látom velük egyszer sem.. és osztálykiránduláson kívül sehova nem megy el..


nem azt mondom h partyzás.. de egy házibuliba, szülinapi bulin nem volt.. és nem jár el a haverjaival se sehova este/éjszaka.. soha..

2009. szept. 13. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyire fontos a koptatás, én rühellem. Sztem a legjobb cuccok olykor a legegyszerűbbek. A fakult póló az más tészta, de Kurt Cobain sem járt márkás cuccokba, láthatjuk hova vitte. :)

Lehet nem szeret bulizni, van ilyen. Én is jóban voltam az osztály társaimmal, de suli után örültem ha nem kell velük lennem. Elég volt heti 5 nap reggeltől 2-3ig.

Majd ráér partyzni a fősuli/egyetem mellett.

2009. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!