Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért várják el, hogy ilyen...

Miért várják el, hogy ilyen legyek?

Figyelt kérdés
Mindenki azt várja el (szüleim, tanárok, stb.), hogy menjek oda az osztálytársaimhoz, legyek velük kedves, mikor bunk parasztok, mindenütt csak azt nézik, hol tudnak belém kötni és pl.: örültek mikor megbuktam forgalmi vizsgán. Persze a tanárok is egyetértenek ezen emberkékkel. Sőt még ezen emberkék kerülnek is engemet. Hogyan várják el ezek után, hogy egy kedves és egyetértő pali legyek? Miért csodálkoznak, hogy mindenkit kerülök az osztályból és bunkó vagyok velük én is? Csak azt kapják amit adnak ők is. Végzős fiú vagyok

2013. febr. 24. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, kérdés, hogy a bunkóskodás hol kezdődött. Ha nálad, akkor ne sajnáltasd magad. Ha meg nem, akkor meg:

Nem mindegy, hogy mit várnak el tőled azok az emberek, akikkel úgymond utáljátok egymást? Most komolyan...

2013. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!