Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek baj van velem?

Szerintetek baj van velem?

Figyelt kérdés
Nem úgy viselkedek, mint a legtöbb férfi. Nem szexeltem még soha nővel. Egyetlen kapcsolatra vágyom, egy tartósra. Egyetlen nőre várok, akivel leélhetem az életem. Nem hiányzik a szex, mint a legtöbb férfinak és nem vágyom bombanőre csak egy olyanra, aki átlagos, de számomra az életet jelenti. Baj, ha nem vagyok annyira szexmániás, mint a többiek? :S Úgy érzem egyetlen nő mellett képes vagyok kitartani egy életen át. 22/F
2013. febr. 24. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs veled baj, de a szex azért nem hiányzik, mert még nem próbáltad. kóstold meg a pinát és szeretni fogod!
2013. febr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali

Teljesen rendben vagy!

Én is így láttam a dolgokat, ahogy te! Kb. egy éve szerelmes lettem egy lányba, a testiségig nem jutottunk el, bekavart egy 3. személy és sírás lett a vége, azóta úgy vagyok vele, hogy mindenki hagyjon békén a hülyeségeivel! 20/f

2013. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hello!

Ez egyaltalan nem problema, hogy igy gondolkodsz, am viszont az igen, hogy kizarod a szorakozast a tapasztalat szerzest az eletedbol. Szorakozz, elvezd az eletet, amig lehet es egyszer majd erzel egy olyant, hogy eleg es akkor majd kezdheted keresni az igazit. Am ameg semmi tapasztalat, csajozas szinten, meg ilyesmi, addig nem sok eselyed van. Az igazi nem ugrik az olodbe. Bar, senki sem egyforma... en szorakoztam , lattam mi a jo es mi a rossz es most csak ugy veletlen ratalaltam , pontosabban veletlen raleptem az igazi labara;)) Ne zarkozz el... a legjobb dolgok a veletlenekbol adodnak.

2013. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veled úgy komolyan nincsen baj,kívéve hogy nem vagy sexmániás :)

Én voltam már pár nővel,nem tagadom sexmániás vagyok,27 éves vagyok és már én is már csak normális nőkre vágyom,de a mai világban erről le kell tenni mert ha van is ilyen nő annak már tuti van barátja,férje,gyereke,stb.

Helyes a Te szemléleted,de viszont ott azt öveted el hogy egy valakire vársz.22 vagy és szűz,meddig akarsz ezzel várni?Go csajozni,egy picit engedned kéne magadnak többet e téren szerintem!Elsőnek úgy nehéz párt találni magadnak hogy egyből az igazit.Gondolj bele és mivan ha tényleg az igazi lessz az első barátnőd?Nincsenek tapasztalataid és nem tudod majd hogy mivel légy óvatos,mikro mi a teendő(nem a sexre gondolok mert az úgyis jön ösztönszerűen),szóval honnan fogod tudni hogy hogyan fűzd be vagy hogy hogyan tartsad meg ha ezzel kapcsolatban még nem volt tapasztalatod?

Lazíts egy picit,ha az igazira vársz akkor azt kell hogy mondjam hogy a sültgalamb nem fog a szádba repülni!

2013. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok ugyanezzel a gondolatokkal. Eddig nem jött az életembe a tökéletesség, de várok tovább.


1 életem van, nekem így jó, hajlandó vagyok továbbra is folytatni ezt.

2013. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!