Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogy lány létemre...

Az baj, hogy lány létemre mostanában egyre inkább érdekelnek a fiús kinézetű lányok?

Figyelt kérdés
Nem is tudom.. valahogy szépnek és különlegesnek tartom őket. Van bennük valami plusz számomra azzal, hogy kinézetre vagy viselkedésben "kétneműek". De nem úgy értettem, hogy érdekelnek, hogy olyan értelemben tetszenek, hanem szimplán felkelti az érdeklődésemet és mostanában kisebb "rögeszmémmé" is vált a téma.. Nem tudom mi van velem mostanság.

2013. febr. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt hívják leszbikusságnak
2013. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nincsen ebben semmi baj beszélgess az egyik ilyen fiúslánnyal és ha tetszik vagy valami akkor leszbi vagy de ebben az esetben inkább biszex ezzel nincs semmi gond :D
2013. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele semmi gond. nők között is lehet szerelem.
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia Balu! Úgy hiányoztál! :)
2013. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszoltál? Gratulálok, hogy nem tudod felfogni mire való ez az oldal.
2013. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretlek Balu! :)
2013. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám azt, hogy úgy tetszenek, hogy járnék is egy ilyen lánnyal, hanem úgymond szépnek találom őket és különlegesnek. Kicsit felnézek rájuk azt hiszem. Ez már jelenthet olyat, hogy hajlamos vagyok a leszbikusságra?? Nem gondolnám magam annak, mert érdekelnek a fiúk, bár még tapasztalatom nem volt. (nem jártam eddig még senkivel, sőt még nagyon szerelmesnek sem éreztem magam)

Azt is érzem, hogy ezt a fiús lány témát magaménak is érzem egy kicsit, amellett, hogy felkelti az érdeklődésemet egy ilyen ember.

2013. febr. 27. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az tetszik neked, hogy szembe mernek szállni a mostani ideállal, márha öltözködésről van itt szó.
2013. márc. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!