Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lekések valamiről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lekések valamiről, ha 23 évesen nem csajozok, és nem is érdekelnek?

Figyelt kérdés

de meleg sem vagyok, meglátom más farkát, hányok.

valahogy nem érdekel még a csajok, meg a csajozás. jójó feláll rájuk a farkam, meg nézek poreszt is, de nemtom magam elképzelni párkapcsolatban, sem abban hogy megyünk valahova.

Ugyanakkor ha találkozok vmi csajjal, és belenézek a szemébe, valahogy érzem mire gondol. DE hát ugye azt csaknem fogom megkérdezni, hogy erre meg arra gondoltál?

Párszor már volt ilyen élményeben részem mondjuk.

pld:

rá se néztem a csajra, ő rámnézett oldalról, sóhajtott egyet, és rákérdeztem hogy azt akartad mondani hogy....?


és nagy szemekkel, fél vigyorral rámnézett, és azt mondta hogy igen :)



2012. dec. 15. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

?


....aha

2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

magamat egyébként, helyes, magas, fajin, ügyes, okos, szerény, kedves, őszinte, hűséges embernek gondolom.


És más emberek se mondtak még rosszat rólam, mindenki ilyennek ismer.

2012. dec. 15. 16:57
 3/17 anonim ***** válasza:

Szexelni sem akarsz velük?


Én is olvasok a férfiak szeméből, nő vagyok, de engem sosem hagytak hidegen.

2012. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
első nem akartam most leírni a részleteket, mert innen találkoztam valakivel és vele történt :)
2012. dec. 15. 16:57
 5/17 anonim ***** válasza:
A mentalista 2. :'D
2012. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hogy értve hidegen? hát tulajdonképpen a szex az vonz, már megálmodtam az érzést :)) egyszer volt csak olyan hogy éreztem is.


A lányok szemében, most tudom furán fog hangzani, de úgy érzem, mintha tudnék olvasni. Tudom furcsán hangzik, pláne úgy hogy semmilyen kapcsolatom nem volt még.

Tekintetből valahogy látom a haragot, a kedvességet, a humort, a vágyat, a vágyakozást.

2012. dec. 15. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Semmi különleges nincs ebben, mondom, én is látom és szerintem mindenki látja, ha odafigyel.


Akkor te nem tapasztaltad még meg milyen az igazi szex, ezért nem is érdekel.

2012. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Te vagy az bódis gyula?
2012. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kicsit visszamaradtál a fejlődésben, de no para, majd behozod :)
2012. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem vagyok bódis gyula.


utolsó én is erre gondolok, de mi lehet az oka? ilyen 15-18évesen sokkal jobban érdekeltek a csajok, akkor csókolóztam is, de most már nem érdekel annyira.

2012. dec. 15. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!