Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Léteznek még olyan fiúk, akik tudnak igazából szerelmesek lenni, és sosem vágynak arra, hogy jól kiszórakozzák magukat mielőtt megkomolyodnának?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
Léteznek.:)Én teljes mértékben ilyen vagyok és voltam mindig is.:) Csak jó helyen kell keresni őket.:)
2013. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor klónoztassad már magad légyszi tömeggyártásba! :)
2013. febr. 27. 16:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak őket nem nagyon szokták észrevenni. :( Az előző és a mostani barátom is ugyanilyen típus.
2013. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Léteznek, mint például én is.

Viszont ehhez a személyiséghez általában nem egy megnyerő külső társul, mert a legtöbb ilyen ember azért ilyen, mert nincs sok barátja, nem tud kivel szórakozni, leginkább egyhangú az életük és szeretethiányban szenvednek.


17/F

2013. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ezzel tökéletesen jellemeztél engem. Kérdező, látod vagyunk páran, csak minket nem vesznek észre vagy a külső vagy a bénaságunk miatt. :/

2013. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdező már ki fog készülni! :)
2013. febr. 27. 21:20
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Èn nem vagyok szeretethiànyos, rengeteg baràtom van, kûlsõleg sem lehet csúnya mert sok làny akart velem jàrni

Ennek ellenère csak komoly kapcsolatokat akartam, illetve volt is, fülig szerelmes voltam meg hûsèges is ès màr az eljegyzèst fontolgattam nyàrra, gyûrût nèztem ki stb. Ennek ellenère a baràtnõm szakîtott velem, hogy pontosan mièrt nemtudom de lehet hogy fèlt a kötöttsègtöl. Èn teljesen összetörtem e miatt teljes komolysàggal elszànysàggal àlltam ehez a dologhoz, nehezebb komoly baràtnõt talàlni mint komoly baràtot. Attol hogy valaki komoly, erkölcsösebben èl vagy nem kicsapongò nem jelenti azt hogy nem tàrsasàgi ember vagy lelki sèrûlt. Van egy haverom kicsit idõsebb mint èn , õ sem bulizòs tipus viszont megõrülnek èrte a lànyok mert igen jòkèpû, ennek ellenère felesègûl veszi a legelsõ baràtnõjèt mert a làny elèg komoly meg elszànt ehhez, az ilyen baràtnõ ritka


22/f/Rammsteines.

2013. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért fog kikészülni a kérdező?:)
2013. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és se lelki sérült, se kirívóan visszataszító nem vagyok (legalábbis remélem), de már elkeltem. :)
2013. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen létezik. az összes hasonló pasi ott van a barátzónátokban, tudjátok ők azok akiknek sírhattok a vállán, de közben semmit se kapnak viszonzásképp.
2013. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!