Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Léteznek még olyan fiúk, akik...

Léteznek még olyan fiúk, akik tudnak igazából szerelmesek lenni, és sosem vágynak arra, hogy jól kiszórakozzák magukat mielőtt megkomolyodnának?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"tudjátok ők azok akiknek sírhattok a vállán, de közben semmit se kapnak viszonzásképp"


Talán ez egy másik lányra igaz lenne, de rám nem. Nekem nincsenek fiú barátaim és nem is voltak. Nem hiszek a barátságban köztük, és nem is tartom egészséges dolognak.

2013. márc. 3. 18:47
 12/17 anonim ***** válasza:

akkor úgy fogalmazok, hogy ők azok akiket nem vesztek emberszámba.



Én sosem vágytam arra hogy kiszórakozzam magam, ha vágytam volna akkor tettem volna ellene. Pedig már 20as éveim felét koptatom..

2013. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Általánosítgatsz az a baj! Én amúgy a fiúkat sem tudom már sajnálni, mert ők is nagy francok!
2013. márc. 3. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:

Pontosan általánosítok. tudod akinek nem inge ne vegye magára.


Hányszor hallom hogy a pasik, ilyen mocskok, olyan mocskok. Meg megbízhatatlanok és hűtlenek. Nem ingem, nem veszem magamra.

2013. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oké, rendben csak nyugalom! Nem kell idegeskedni! :)
2013. márc. 4. 17:08
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nyugodt vagyok.
2013. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De szerintem azok a fiúk akik ilyen rendesebbek, azok csak azért tartják magukat " nem túl előnyös külsejűnek" mert csak bebeszélik maguknak. Mert ha már pár lánynál nem aratnak sikert, azt hiszik másnak sem tetszenek majd. Pedig lehet nem azért nem kellettek volna nekik mert csúnyák, hanem azért mert egyszerűen csak nem érez olyat amit kéne. Fiúknál is van olyan, hogy hiába tartanak szépnek egy lányt, de egyszerűen nem kéne nekik barátnőnek, csak egyszerű barátnak.
2013. márc. 4. 20:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!