Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nap aludnék miért van...

Egész nap aludnék miért van ez? Miért nem megyek bulizni, szórakozni, kikapcsolódni? Vélemények? Tanács?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h régen egy belevaló csajszi voltam benne voltam minden buliban szerettem új embereket megismerni sosem zárkóztam el semmitől. Mostanra( 20 éves vagyok. ) ez teljesen megváltozott sajnos. Kicsit zárkózottabb lettem, nem járok bulizni, szóval mintha kiakarnám magam vonni az ilyen tevékenységekből pedig régen imádtam és úgy érzem, hogy vissza kéne rázódnom, mert azért 20 évesen nem biztos, hogy az a jó, ha egész nap otthon ülök és nem megyek sehova. Hiányzik a régi énem aki kalandvágyóbb, belevalóbb és nem fél semmitől. Most meg teljesen az ellentéte lettem annak aki voltam. Inkább a biztonságot választom és nem tudom melyik vagyok én meg, hogy miért nem akarok sehova menni. Régen fogtam magam és egy szó nélkül mentem, ha úgy volt. most meg áááá nem nem megyek sehova meg ilyenek :S borzasztó.

2013. márc. 3. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mi tudjuk hogy miért lettél ilyen? te életed, neked kell tudni hogy miért avagy minek a hatására változtál meg.
2013. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké csak esetleg aki átesett egy ilyen időszakon az tudna segíteni, vagy tanácsolni dolgokat...
2013. márc. 3. 20:52
 3/6 anonim válasza:
Meguntad, nem? Lejárt lemez. 20 éves vagy, felnőtt nő lettél, ideje családalapításon gondolkodnod, gyűjtögetni pénzt, holmikat az önálló élethez. Vagy egész életedben szórakozni akarsz? Jobb úgy megöregedni, hogy felmutathatsz valamit, ha van/vannak gyerekeid, aki(k)nek örökthetsz egy valamekkora vagyont, mire meghalsz öreg korodban. Mikor akarod elkezdeni összeszedni azt, ami a tied lehet?
2013. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

remélem a te esetedben nem így van, de én akkor akartam aludni egész nap, mikor depressziós voltam. ez egyfajta menekülés volt a mindennapok elől.

a bulizás hiánya is lehet ezzel kapcsolatban, de lehet simán csak azért is, mert már kinőtted. szóval ez nem mindig van összefüggésben.

2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen egy új életszakasz következik, és kell valamennyi idő, amíg feltalálod magad benne. Kicsit keresni kell új elfoglaltságokat, hobbit, életcélokat, amik illenek hozzád, próbálgatni. Ha mozgásban maradsz, nem hagyod el magad, kicsit erőlteted magad valami felé, a depressziót is nagyobb eséllyel kerülöd el - szerintem, bár a depresszió más, mint egy lehangolt állapot, az több mindennel van összefüggésben, és inkább betegség kategória.
2013. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 21/L vagyok, sose jártam sehova (mozi, kajálni, sétálni stb), és nem is akarok.
2013. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!