Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kertvárosi csajok hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kertvárosi csajok hova járnak szórakozni, kikapcsolódni? Mert a felületes csajokból elegem van. Akik már hétfőn a szombati hajógyáris bulira készülnek.

Figyelt kérdés

Tehát a problémám az, hogy mindig a felületes,'csak én számítok' és rettentően ostoba lányokba futok bele...akiknek az számít, hogy mi van rajtuk(persze a józsefvárosi piac teljes áruarzenálját felfedezem a lányokon, kedvencem a luis vitton, a gabana és sattöbi)... na meg az h nyomkodják az érintőképernyős okostelefonjukat(csak a gazdájuk hülye hozzá kezelni) éjjel s nappal(face ofkórsz).

Kedvenc szórakozó helyük:Hajógyári

Hol vannak a normális lányok?:D


2011. aug. 28. 18:50
 1/7 anonim válasza:
Otthon...
2011. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam :D további ötletek?:D
2011. aug. 28. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
otthon.
2011. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor nincs más választásom becsöngetek minden kertvárosi házba, és kirendelem a kis aranyosakat, amig nem találok valami márkásabb egyedet ... :D
2011. aug. 28. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. Vagy kajáldákban, pubokban, az utcán, munka helyen stb stb, bárhol. De még hajó gyárin is vannak értelmesek, csak hát ki kell fogni, de ha ezeket vonzod az sem véletlen kicsit tágabb látókör kéne!
2011. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó én nem kertvárosi ha nem falusi vagyok xd


"A kertvárosi csajok hova járnak szórakozni, kikapcsolódni? "


én személy szerint nem szoktam járni sehova :) van egy disco a közelben de állítólag elég béna :/

be városba meg nincs kedvem miden hétvégén bejárni discozni,mert éjfélig úgy se mennék haza :D azt a fas.znak van kedve hajnalba buszozgatni (ha egyáltalán járnak buszok) xd

2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát a kertvárosi csaj az a normális, és az egyetlen szórakozóhely a hajógyári szigeten van szerinted :D


Vicces vagy, ilyen jót már régen nem nevettem, gondolom ezért ez nem komoly kérdés :D

Ha viszont komolyan gondoltad a kérdést, akkor esélyed sincs normális csajra :D

2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!