Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nem én lennék a hibás...

Tényleg nem én lennék a hibás az életemért? Lentebb leírás

Figyelt kérdés

szóval alig van munkám, anno anya kidobott (féltékeny a mostohaapámra)albérletben kell élnem, alig élek meg, megyek a munkák után, mint az őrült, a barátom elhagyott, mellette nem is fejlődtem amúgy sehova, de szóval egyedül vagyok és folyamatosan pánikban ébredek reggel, h mi lesz holnap.

és most vettem észre, h mindenki más meg úgy dolgozik, hogy valójában sem gyűjtési, sem családalapítási tervei nincsenek, halál nyugodt egy nagycsomó srác/ffi, megvan mindenük én meg folyamatosan be vagyok sózva és parázok.

ki akadtam magamon. erre először életemben azt mondta valaki: "de mindez nem a te hibád"


eddig én erre még nem is gondoltam, hogy nekem alapból nehezebb az életem mint másoknak, akik anyuka mellett élnek pl és tudnak gyűjteni, vagy kapcsolataik vannak munkahelyekre, vagy már rég családosok, és nem kell a társkeresés gyötrelmein végig menniük, vagy esetleg nekik szórakozás a társkeresés. szóval nem én vagyok igazából akkora balfék, hogy nekem ebből semmi nincs meg, hanem csak nekem így dobta a gép...?más hogy látja, vagy a saját életét hogy látja?


2013. márc. 4. 22:04
 1/2 anonim válasza:

Nekem például mindenem megvolt amit csak ellehet képzelni, sok pénz legjobb nő, és mikor a saját lábamra álltam szépen kihullott minden a kezemből. Most hogy padlón voltam, megtanultam becsülni az élet értékeit,teljesen megváltozott a látószögem az élet értelméről. És igyekszem magamtól elérni a céljaimat, már nem akarom hogy fogják a kezem mert azért történt meg mindez. Saját kárunkon tanulunk. Most elég kilátástalannak látom az életemet, de muszály lesz valamilyen irányba elmozdulni. Én is sokszor pánikba esek ébredéskor mert nem tudom még mihez kezdjek....

Remélem tudtam valamennyit segíteni. Sok kitartást mert az élet tényleg nem egyszerű.

2013. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kihullott minden a kezedből? szóval most tanulsz önállóan élni, gondolkodni. akkorhát előre! :)

viszont nekem alapból semmi nem volt a kezemben, nekem mindenért küzdenem kell.

másnak buli az élet, nekem meg egy háború.

2013. márc. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!