Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van egy álmom ami régebben...

Van egy álmom ami régebben többször is visszatért szerencsére mostanában nem! Nem tudom h ez most jelenteni akar valamit vagy sem?!

Figyelt kérdés
Az álom az h bent vagyok egy házban és valami kis ajtón megyek ki mert üldöz valami lény és ahogy megyek az utcán alig tudok futni nem tudom mért semmi bajom csak nem megy! és meglátok egy párt odafutok, mondom nekik h segítsenek mert üldöz engem az a rendőr (itt már alakot váltott) kicsit érdekes de itt vége van az álmomnak!és egyszer sem volt tovább!

2013. márc. 8. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem van az almoknak jelentoseg. nem lehet, hogy egy tortenetet tegyen ossze veletlenszeruen pont a tudatalattid!

probalj meg rajonni, hogy mi valtozott amiota nem almodtad ezt. akkor milyen elethelyzetben voltal, ami megszunt vagy valtozott. ne csak kulso valtozasokban gondolkozz, a szemlelet modvaltas is hasonlo valtozasnak szamit!

2013. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
huhh hát köszönöm:)
2013. márc. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!