Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ismertek olyan oldalt, ahol...

Ismertek olyan oldalt, ahol nem párt, hanem barátokat, levelezőtársakat lehetne gyűjteni? Sajnos úgy alakultak a dolgaim, hogy nincs igazi barátom és nagyon hiányzik.22/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami hasonló oldal ehhez is. Én is kerestem, és írtak is, na de mind párkereső volt.
2013. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Én is ugyanebbe a szituba vagyok és szívesen ismerkednék veled! :) 22/L
2013. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazi barátot találni csak véletlenül, nagy szerencsével lehet.Egy jóbarát felér a lottó főnyereménnyel,-mondják bölcs emberek-és szerintem is sok ebben az igazság.Járj emberek közé,figyelj és rá fogsz érezni ki lehetne barátod.Aki szivesen áll szóba veled,mindig van közös téma,és mások előt is komolyan vesz,nem ugrat.KERESD türelemmel!
2013. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2013. márc. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!