Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek is nehéz, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek is nehéz, a mai világban egy igazi párt találni aki tényleg jó hozzátok meg minden?

Figyelt kérdés
Egy 21 éves pasi írta. :D
2012. jan. 30. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és nem találtam eddig ilyen lányt.
2012. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Elég nehéz találni! Nekem sincs még senki, de bizakodom, hátha 1x eltalál Cupido nyila.


22 L

2012. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így!
2012. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15 évesen voltam az első barátommal, 5 évig. Nagyon jól megértettük egymást, de nagyon más irányba mentünk el, felnőttünk. Most két éve vagyok együtt azzal a sráccal, aki utána jött, ez is komoly és bensőséges kapcsolat. Igaziból örülök, hogy eddig lehet hogy csak két kapcsolatom volt, de mindegyik nagyon tartalmas és jó. A titok szerintem a sok beszélgetés, hogy próbálod megérteni a másikat. És a másik próbál minél jobb lenni neked, hajlandó érted változtatni a rossz tulajdonságain. Persze ez oda-vissza.
2012. jan. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hajjaj. de még milyen nehéz... kezdem már fel is adni..
2012. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nehéz mindkét fél számára. sajnos egyre több az emleháborodott, érzelmileg sérült egyén. Gyémántokat meg 7 lakat alatt őrzik.
2012. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én sem találok párt. 20/L
2012. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pedig szívesen ismerkednék olyan lányokkal akik nem ijednek meg tőle, ha valaki tényleg szereti őket, nem pedig ütlegeli, úgy beszél vele mint egy senkivel és még csak annyi udvariasság sincs benne, hogy az ajtót kinyissa előtte.
2012. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!