Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég fiús lány vagyok és most...

Elég fiús lány vagyok és most vettem egy bőrdzsekit ami szegecses és ezt elég nőcisnek gondolom, de vettem hozzá egy fekete vans cipőt. Nem érdekel ha nem illik össze ez a két ruhadarab csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez ugye még nem nőcis?

Figyelt kérdés
nem szoktam szoknyát hordani amúgy:S 14/L
2013. márc. 10. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Az jó ha nem érdekel mások véleménye és úgy öltözködsz ahogy neked jól esik.

Viszont nem is értem, hogy mit is szeretnél akkor pontosan ezzel kinyilvánítani.


Az, hogy nő létedre nem szereted a "nőies" ruhákat, vagy hogy annyira fiús lány vagy, hogy az már kimeríti a szexuális másság fogalmát.

2013. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez a kabát nem tesz engem nagyon nőiessé? Mert én azt nem akarnám:(
2013. márc. 10. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt veszem észre, hogy neked ez a rögeszméd, hogy nehogy nőiesen nézz ki.

Miért? Mi abban a rossz? Mert még a végén másként fognak kezelni téged?


Ne értsd félre, azt veszel fel amit akarsz és annak mutatod magad aminek csak akarod.

De szerintem te viszolyogsz a női oldaladtól ami nem normális. Még akkor sem ha "más" vagy.


Mellesleg, rengeteg rocker (szegecses) kabát típus létezik.

Miből gondolod, hogy így látatlanba bárki is tudni fog értékelhető véleményt adni a kérdésedre?!

2013. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, alapjáraton nőiesen öltözködöm de kizárólag csak fiú cipőket hordok, és nem érzem hogy ez a kabát és a cipőim össze illenének. Vagy csak én vagyok ilyen gyerekes szar aki csak ezzel tud foglalkozni?:o Vagy ez az összeállítás most milyen? Ha te látnál egy ilyet mire gondolnál?
2013. márc. 10. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az említett bőrkabát fiú kabát, akkor elgondolkoznék azon, hogy mi lehet annak az oka, hogy ez van az illetőn. talán nincs pénz másikra és ezt örökölte az idősebb testvérétől.


Személy szerint nem fordítanék túl nagy jelentőséget a dolognak, főleg ha acélbetétes bakanccsal párosulna ez az öltözködés. akkor elkönyvelem rockernek és ennyi.


A kis hazánkban a cipő nem annyira domináns az öltözködésben.

ma már a legtöbb lapos talpú cipő sportcipő szinte uniszex. mint ahogy az acélbetétes bakancs is uniszex.

Csak akkor lennél feltűnő jelenség ebben a kombinációban ha férfi ünneplői cipőben rohangálnál, de akkor kabáttal és anélkül is furcsán néznének az emberek.

2013. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDddd, ez a kabát női és a cipő az fiú cipő:)
2013. márc. 10. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

honnan tudjam...

Küldj magadról képet benne, aztán megmondom a véleményem! ;)

2013. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%
addig jó míg vanseket veszel :)
2013. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!