Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Nektek bejönne egy...

Fiúk! Nektek bejönne egy ilyen 15 éves lány?

Figyelt kérdés

Szóval, kívül: hosszú barna hajam van, elég extrémen szoktam hordani, nem vagyok csúnya, sminkelem magam, sajnos szemüveges vagyok de azt mondják, hogy jól áll:S, kicsit husis vagyok de nem feltűnő, van fültágítóm(8mili) és nyelvem alatt egy piercing. Nőiesen öltözködök, de viszont kizárólag csak fiú cipőket hordok(nagyon tetszenek sajnálom:( )

Belül: vicces vagyok alapból,jól lehet velem beszélgetni,azt mondják perverz vagyok néha:( videójátékozok a barátaimmal ha épp van kedvük de itthon én nem szoktam, kijövök a fiúkkal bár még nekem nem volt pasim,lányokkal is megvagyok de nem szoktam náluk aludni:| imádom a rock zenét,kedvenc színem a fekete és ennyi:o

Mi a véleményetek? Mi tetszik a legjobban és mi az amin változtatni kéne de sürgősen?:o (nem akarok a barát zónában maradni a fiúkkal)


2013. márc. 10. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmit magadon. Biztos lesz olyan fiu akinek pontosan igy tetszel.
2013. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet megmondani. kép?
2013. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

-hosszú, barna haj: tetszik, mindenképp előny

-„extrémen szoktam hordani": mivel nem tudom, hogy milyen ez az extrém, nem tudom, hogy hátrány-e

-nem vagyok csúnya: mindenképp plusz pont:D

-sminkelem magam: ez megint a mértéktől függ

-szemüveg: nem probléma:)

-kicsit husis vagyok: megint a mértéktől függ, de ha csak egy pici pocid van, akkor az számomra plusz pont

-fültágító,piercing: pc-vel nincs bajom, de a fültágító kicsit zavar

-fiús cipőket hordok: sokféle fiús cipő van:P



-vicces vagyok: ez tetszik, plusz pont, mint ahogy az, hogy jól el lehet veled beszélgetni

-perverz vagyok: NAGY plusz pont :D

-imádom a rock zenét: én is, ebből már gondolom sejted, hogy plusz

-kedvenc színem a fekete: nem zavar, jobb, mintha mindened rózsaszín lenne

-és ennyi: minusz pont, még egy képet küldhetnél magadról privátban:D


Amin változtatni kéne szerintem: Nem láttalak még:D


17/F

2013. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hol élsz? :DDD
2013. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

"van fültágítóm(8mili)"

NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM! NEM!


20f

2013. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aha
2013. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!