Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki nekem külsőre és jellemre is bejönne egyaránt?

Figyelt kérdés
Külsőre sok lány bejön, de valahogy jelemre nem találom az igazit. Általában mindig előjön valami bibi, amitől kezdve már kiábrándulok a lányokból, akikkel ismerkedem.
2013. febr. 27. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

túl válogatós vagy. Sosem fogsz tökéeltes lányt találni ahogy tökéletes pasi sem látezik.

Én leggyakrabban elsöre kicsit flugos csajokat szedtem őssze és a kapcsoalt alatt megtanultunk alkalmazkodni egymáshoz úgy hogy egyikőnknek se menjen ez a rovására :)

2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem plázacicák között kell keresni ;)
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló aranyos :D "flúgos csajok" ... :D ez tényleg ilyen. Párom is, én is azok vagyunk ::D első randin meg is beszéltük: ciki ha valaki normális :D
2013. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok kb. 1%-a normális, és azok is mind foglaltak.
2013. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet álmodozni a tökéletesről, de sok értelme nincs. Helyette az elfogadást kell megtanulni, tehát elfogadni azt, ami van, de persze csak a lehető legjobbak közül.
2013. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd megtalál az igazi szerelem
2013. febr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi hogy ilyen későn írok :) Szerintem sem kell mindig egy bomba csajra rámozdulni elsőre :) a könyvet sem a borító alapján nézzük :) Lehet hogy egy szerény csaj lesz a neked való :D üdv ...
2013. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hány éves vagy? mert ha tudom, jobb tanácsot tudok adni, minta nem tudom!
2013. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!