Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék jobban vissza...

Hogyan tudnék jobban vissza szólni?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy én egy elég okos lány vagyok,de amikor vissza kéne szólnom,akkor fejben ott vagyok teljesen,és beszéd közben akadozom és mélyül a hangom.Fejben kigondolom,ott,az adott helyzetben,de kimondani nehezebben megy.Rögtönöznöm kéne.Ezt hogyan csináljam??Hogy tudnám gyakorolni??Mert nagyon zavar.Szerintetek????

2013. márc. 15. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy, nem kell visszaszólni.


Tudod miért?


"Ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!"

2013. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezö nem vitatkozni akar, csak frappánsan visszaszólni.

Egyszer mikor munkásruhában mentem az utcán, szembe jött velem egy utálatos ismerösöm, aki munkanélküli. Beszólt nekem, hogy hová mész már gürcölni, te nyomorék!?

Erre én meg visszaszóltam, hogy Zsóóóútikám!

Én meszelni mék, te neked meg meszeltek!

Azt a pofát ha láttad volna, amit vágott...!


Alex

2013. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pacsiit!:D
2013. márc. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!