Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mitől van az,...

Szerintetek mitől van az, hogy mindig mindenből a maximumot akarom kihozni? Vagy is míg mások meg vannak elégedve a jóval én a legjobbat akarom. Meg ilyenek.

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 21:42
 1/2 anonim válasza:

elégedetlenség..?

vagy csak simán maximalista vagy barátom.

2013. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ohó, lelki társ! Ezt a fajta dolgot maximalizmusnak hívják, ahogy azt előttem is írták. Mindig az első hely, mindig a legjobb és az alá nem adod. Ugye jól mondom? :)

Csak mert én is ebben a szindrómában szenvedek. Ne aggódj, ez soha nem baj. Ez csak egy veled született JÓ dolog, mert azt jelenti, hogy soha nem elégszel meg annyival, amid van. Az ilyen emberek érnek el valamit az életben, ha jól játsszák a lapokat. De azért vigyázz, ne ess túlzásba! Engedj utat másoknak is a csúcsra törni! :)

2013. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!