Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Adjam fel az álmaimat?

Adjam fel az álmaimat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és minden álmom, hogy egyszer színész legyek. Mivel itthon a nagy színészek sem tudnak ma már megélni, ezért külföldi karrierre vágyom, csakhogy ennek megvalósítása sokkal nehezebb, mint itthon, mivel a magyar akcentus nagy akadály külföldi karrierben. Ha te ebben a helyzetben lennél, hogy döntenél? Követnéd az álmaidat, vagy a valóságban élnél? Ezt azért kérdezem, mert 10-ből 10 ember mondja azt, hogy ők már tapasztalt emberként maximális mértékben meg vannak győződve arról, hogy ez az álmom nem fog megvalósulni. Segítsetek kérlek eldöntenem, mivel ez nagyon nehéz. Előre köszönöm! :)

2013. márc. 16. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel. Az álmok, célok kitűzésének nem az a legfontosabb célja, hogy elérd őket, hanem az, hogy milyen emberré válsz, milyen új dolgokat, készségeket sajátítasz el, milyen élményeket élsz át, miközben teszel értük.


Lehet, hogy nem lesz belőled színésznő, viszont a kitartásod eredményeképpen elérhetsz valamit, ami sokkal boldogabbá tesz majd, mint a színészkedés.

2013. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Te tudod hogy mennyire fontos ez neked.
2013. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dani900 ***** válasza:
100%

Ha 10-ből 10 ember azt mondja, hogy nem fog sikerülni, akkor mi van?

Az van, hogy annál nagyobb lesz a siker, ha sikerül, érezni fogod, hogy megmutattad, nálad nincs lehetetlen, és győzni fogsz felettük, és annál nagyobb lesz az elismerés is, hogy: "ez már valami, onnan idáig eljutni...gartula"


na, ha szeretnéd ezt érezni, én a helyedben mindent megtennék a cél érdekébe (tanulást, kisebb szerepek bevállalása, ha van lehetőség), ha feladod, akkor még azt se mondhatod, hogy mindent megtettél az ügy érdekébe, és olyan leszel mint ők, akik azért mondanak ilyeneket, mert nekik sem sikerült semmi az életükben, mert nem tettek bele mindent, amit tudtak volna, csak a kifogásokat gyártották, meg hibáztatták a másikat, a rendszert, a rossz körülményeket, csak azt nem mondják, hogy ők a hibásak a szar életükért.

Lehetetlen nincs, csak tehetetlen!

2013. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy álmod akkor nagyon nagy hülyeség lenne nem azt követni,vagy azt az irányvonalat!

Nos az itthoni sztárok is csak sírnak,valószínű azért mert van nekik.

Én a helyedben elvégezném a sulit úgy hogy a legjobbat kihozni mindenből ,mármint a sültgalamb nem fog a szádba repülni ,ha érted mire célzok!HA a sulin is sokat tanulsz sokat gyakorolsz és lessz hozzá érzéked és kiváló képességű lehetsz ez által akkor meg is élhetsz belőle szerintem és boldog is leszel mert az álmodat követed!Mindenféleképpen azt ajánlom hogy abba az irányba menj tovább ami érdekel is ,mert különben nem leszel boldog!

Üdv!

2013. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


1. Nézd csak végig bátran -egy kis keresési munkát igényel ugyan, de megéri- kik azok a magyarok, akik külföldön színészi sikereket értek el (Lugosi Bélától Osvárt Andreáig), és kik azok, akik próbálkoztak ugyan, de nem. Találd meg, melyik tulajdonság különbözteti meg a sikerest a sikertelentől.

2. Te a saját önismereted alapján mennyire vagy tehetséges?

3. Tisztában vagy vele, hogy 2 casting között is meg kell élni, Te mire érzed képesnek magad?

4. Miért gondolod, hogy 3-5 év alatt ne tudnád levetkőzni a magyar akcentusod? Fogj hozzá! Amúgy ha némafilmekben és börleszkekben szerepelsz (a felnőtt filmeket is ide sorolhatjuk) senkit nem érdekel majd, hogy milyen az akcentusod. És ha rajzfilmszínész leszel, akkor se. Sőt, ha beválogatnak a South Parkba, az még előny is.

5. Létezik munkapszichológusi teszt, többfajta módszer is annak kiderítésére, tényleg alkalmas vagy-e színésznek.


Üdv R.

2013. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Mindenkinek, nagyon sokat segítettetek! :)


Elhatároztam, hogy a tőlem telhető maximális energiát az álmaim megvalósításába fogom fektetni, és nem fogok adni az 50-es, negatív véleményeket gyártó idegesítő vén szipirtyók véleményére, csak a szívemre hallgatok. Már jelentkeztem is egy színiiskolába. :) Drukkoljatok Nekem, mert szükségem lesz rá. :)

2013. márc. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!