Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy adjam be a szüleimnek,...

Hogy adjam be a szüleimnek, hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés

[link]


szociális fóbia


ezt elolvastam, és kb majdnem elsírtam magam, annyira igaz rám, hogy baj van


már vagy 6-7 éve kűzdök ezzel, de sosem vettem komolyan, viszont most már ott tartok, hogy nincs kedvem csajozni sem:\


a hobbijaimnak élek, de a suliba nagyon nagyon szarul érzem magam, amit próbálok titkolni vhogy, szerintem egész jól csinálom ,de legbelül szenvedek


mit lehet ilyenkor tenni?

pszichológus ,ja de az meg jó drága, annyira egészségügyi bajom összejött az élmúlt fél évben, nagyon sokat költenek rám a szüleim így is, mit csináljak?


most is könnyezik a szemem:S


f


2012. jan. 11. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A pszichológus teljesen ingyenes...

egyszerüen mond meg a szüleidnek,hogy te szeretlk beszélni egy pszichológussal és az orvos oda irányít vagy a gyereknevelési tanácsadó...

2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elmúltam 18
2012. jan. 11. 16:34
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nappali tagozatu iskolába jársz még és nem vagy 21 akor még ingyenes...
2012. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok hülyeséget kérdezni, de szerinted egy pszichológus tényleg segíthet ezen?
2012. jan. 11. 17:02
 5/5 anonim ***** válasza:
igen..pont ez a dolga..de,ha eseteg nem is segít akkor is segít a diagnózisban és tovább irányít,ha valami pszichiátriai vagy egyéb problémád van..
2012. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!