Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni, de mit...

Meg akarok halni, de mit tegyek hogy ne érezek így? :/

Figyelt kérdés
Nincs konkrét oka hogy miért de nem akarok élni nem látom értelmét.Gondolkoztam sokszor az öngyilkosságon de még nem jutottam el odáig hogy beteljesítsem de már nem kell sok és a kíváncsiságom is ösztönöz arra hogy megtegyem.:/ Érdekel hogy mi lesz velem.Egyszerűen nem szeretek élni vannak barátaim családom de akár hogy gondolkodom nincs értelme ennek az egésznek és felesleges az életem. Mit tegyek,hogy n érezem így.?

2013. márc. 16. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el élni. Nincs rosszabb egy unatkozó embernél aki semmit nem kezd magával.
2013. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolj azokra a pillanatokra az életedben amik jók voltak az vagy emlékezetesek voltak, vagy hogy sokan szeretnek mert vannak barátaid és szüleid akik szomorúak lennének azért hogy nem élsz.
2013. márc. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Öngyilkosságra egy percig se gondolj! Minden ember azért született erre a földre hogy megtegye amire rendeltetett.Nincs felesleges ember.Lehet hogy azért érzed így mert még fiatal vagy és nem teljesítetted a feladatod :)Ha magányosnak érzed magad hallgass olyan zenét ami felvidít írd össze a barátaid , a kedves emlékeid , szeretteid nevét egy lapra olvasd át őket és gondolj minden nap rájuk.Onnan tudom ezt hogy nekem is voltak ilyen problémáim de fel kell tudni állni minden helyzetből! Gondolj azokra akik minden nap a megélhetésért vagy az élelemért küzdenek és örülnek hogy élhetnek ;) Hidd el hamarosan minden rendbe jön!!
2013. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Minden ember azért született erre a földre hogy megtegye amire rendeltetett.Nincs felesleges ember."


Lehet, hogy ő arra rendeltetett, hogy öngyilkosságával élni akarást adjon másoknak.

2013. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!