Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (Halál, reinkarnác...

Mit tegyek? (Halál, reinkarnáció stb. )

Figyelt kérdés
Teljesen jó az életem. Boldog is vagyok :) De össze vagyok zavarodva. Félek a haláltól nagyon. Hiszek a reinkarnációban(több élet) ,de van bennem kétség ami azt mondja 1 életem van és semmi több nem lesz miután meghalok. Tudom ,hogy nem kéne 16 évesen ezen gondolkoznom ,de szeretem valamennyire a filozófiát. De kiakaszt ez a halál utáni gondolat. "Nem lesz semmi? Lesz valami? Hogy van most ez?..". Kérlek ne írjatok negatív dolgokat. Csak nem tudom mit tegyek. Könnyebb lenne ha tudnám erre a választ és tudnám ,hogy lesz-e másik életem ez után. Amúgy tényleg nem vagyok depressziós csak összezavar és nem hagy nyugodni ez a gondolat. Amúgy jól alakul az életem jelenleg. Szóval előre is köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 17. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csakis önmagadban tudod eldönteni, hogy lesz-e élet a halál után vagy sem. Én személy szerint nem hiszek a reinkarnációban, amikor meghalsz, a testeddel együtt a tudatod is megszűnik létezni. Semmi fog történni.
2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg könnyebb lenne... és unalmasabb. :) Ez a kérdés mindig is foglalkoztatta az emberiséget, pont azért mert ismeretlen a számunkra az igazság. Nem éri meg elfogadni egy olyan választ, hogy létezik, bármilyen jógi, megvilágosult, vagy tanító mondja(de odafigyelni megéri), de a megtagadásnak sincs sok haszna.

Másrészt, nem éri meg ezen görcsölni sem, mert vagy találsz magadnak egy olyan hitrendszert, amit el tudsz fogadni, vagy megutálsz mindenféle vallást.

Én azt javaslom, fogadd el a kételyt, de ha tapasztalsz valamit, figyelj oda rá (Ekkor se hidd el, mert lehet, nem az a valóság).

Üdv: K.P.

2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:
TE vagy a Király! örökké fogsz élni és makkegészségesen!
2013. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!