Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagy szükségem lenne a...

Nagyon nagy szükségem lenne a segítségetekre! Adnátok néhány tanácsot? (suli dolog) számítok rátok!

Figyelt kérdés
Nagyon jóban lettem az ofőmmel mert olyasmit mondott el nekem magáról amit csak én tudok. a kapcsolatunk ezáltal túlnőtt a diák és tanára viszonyon, mondhatni baráti lett. hogyan tudnám ezt felnőtt módon kezelni úgy h ne legyen belőle balhé az osztályban?

2013. márc. 19. 13:49
 1/4 anonim válasza:
100%
Rohadtul csendben maradsz senkinek sem mondod el. Már-már elfelejted. Közönyös, semleges maradsz a dolgokban. Minden megy úgy, ahogy eddig semmi sem változzon. Amikor ketten vagytok akkor legyen csak baráti, amikor meg ott vannak a többiek is, akkor meg csak érezze a tanár azt, hogy nem árultad el, a diákok meg ne érezzék azt, hogy nyalsz a tanárnak. Ennyi.
2013. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát....ez nekem nem megy...

egy komoly betegségről volt szó. amikor meglatom elbőgöm magam. folyton aggódom miatta. persze senki nem tud róla mert tisztelem annyira h nem adom tovább. de nem tudom mi lenne jó. közönyös nem tudok lenni! :( nagyon megvisel és ez látszik rajtam :(

17vagyok és lány...:'(

2013. márc. 19. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

furcsa osztályfőnököd van. Rád terheli a betegségét. Nem tisztességes, és felnőtt emberre vall. Normális ember nem tesz ilyet egy 17 éves "gyerekkel". Mert Felnőttként is nehéz kezelni a helyzetet...

Visszaél a "betegségével". Ha egyáltalán van neki...

Sajnálatot, szánalmat akar Benned ébreszteni. És kihasználni a helyzetét.

Volt, van betegségem. De akkor is van méltóságunk.

Nincs olyan betegség, amivel lehet terhelni egy pedagógusnak a diákját. Mert nem emberhez méltó viselkedés. Főleg nem pedagógushoz méltó.

2013. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én kérdeztem! ő először azt mondta h nem akarja a nyakamba varrni de én mondtam h elmondhatja. a betegsége valós és súlyos is. nem csinált semmi rosszat...kérdeztem őt és kiöntötte a szívet.
2013. márc. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!