Van értelme élni?

Figyelt kérdés
Ha már csak gyűlöletet érzel, semmi mást, és tudod, hogy soha nem fogod elérni amit elszeretnél érni, és nincs erőd ahhoz, hogy megvalósítsd amit megszeretnél, mert annyira szánalmas vagy, és szerencsétlen, és semmi örömöd nincs az életben, és állandó lelkiismeret gyötör, és utálod magad, és semminek nem tudsz már örülni, és képtelen vagy elhinni magadról, hogy bármit is elérhetsz, és bármi is sikerülhet van értelme ? !

2013. márc. 22. 18:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szeretnék tovább élni... Lehet elbúcsúzom mindenkitől ! Már nem az vagyok aki voltam, felesleges minden !
2013. márc. 25. 20:35
 22/29 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha nem csinálnál butaságot. Ha egyedül nem tudsz megbirkózni a gondjaiddal akkor kérj valakitől segítséget akivel megtudod beszélni. Először is össze kéne szedni magadat és utána ráérsz azokra a dolgokra amiket szeretnél elérni. Nekem is vannak olyan céljaim amiket nem tudok most elérni de nem adom fel. Akkor azokra a dolgokra törekszem amit eltudok érni. Neked is ezt kéne csinálnod.

Attól ,hogy nincs pénzed ismerkedni ,nem azt jelenti ,hogy nem találnál senkit aki szóba állna veled. Ide is ha kiírnád ,hogy szeretnél valakivel beszélgetni ,biztos ,hogy találnál valakit. Amúgy nem tudom ,hogy iskolába jársz - vagy dolgozol? Ha iskolás vagy akkor ne csodálkozz ,hogy nincs pénzed de akkor tudsz diákmunkát vállalni ,sokan csinálják amúgy.

Remélem nem megyek az agyadra,de próbállak felrázni.

2013. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kiírom, hogy valakinek nincs-e kedve beszélgetni, és sosem ír senki... De hagyuk szerintem... Egyébként nem zavar, hogy írsz, sőt kedves tőled, de rajtam nem lehet már segíteni ! Az igazi énem már elpuszult két éve, én csak egy halvány árnyéka vagyok önmagamnak... Jobb lesz elpusztulnom !
2013. márc. 27. 18:18
 24/29 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz privátba, ha van kedved. Jóval idősebb vagyok nálad ,de szívesen beszélgetnék veled.
2013. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, de én nem fogom elsírni a dolgaimat, az sosem segít rajtam ! Persze szívesen beszélgetek bárkivel bármiről ! :)
2013. márc. 28. 14:05
 26/29 anonim ***** válasza:
Írd le, milyen válaszra vágysz, és azt kapod. Mindenre elmagyarázod, hogy az nem jó, és te meg akarsz halni. Egyrészt nem akarsz, hisz akkor nem itt kérdezősködnél. Kétlem, hogy annyi a célod, hogy felhívd magadra a figyelmet, hogy lám, meghalsz... Valamire biztosan vágysz, de nem árulod el, mire. Azt a játékot játszod, hogy ajnároznak, te meg elutasítod. Mondd, mit szeretnél!
2013. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mit szeretnék ? Az szeretnék lenni aki 3 éve voltam... de a lelkem már megromlott... mintha a jó énemet kiszívták volna, és itt maradt volna a rossz énem... nem tudom leírni... Teljesen más ember vagyok, mint aki voltam... Nem is vagyok már önmagam, nem tudom az elmémet irányítani... nem vagyok képes megküzdeni magammal... HA elpusztulnék felszabadulnék talán...
2013. márc. 28. 16:23
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni ,most itt vagyok.
2013. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett azóta?
2021. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!