Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti milyennek neveznétek engem...

Ti milyennek neveznétek engem ezek után?

Figyelt kérdés
Alapjáraton csendes, nyugodt ember vagyok. Félénk már nem annyira mint régen. Senki nem tudná elképelni rólam, hogy itthon meg ha ordítozok meg szétrobbanok az idegtől. Mondhatni ilyen kis "jó kislánynak" ismernek engem, mintagyerek beütéssel:) De itthon előfordult már, hogy törékeny tárgyat a falhoz vágytam, kiabáltam mikor egyedül voltam mert ideges voltam, szitkozódtam, káromkodtam, (néha szoktam azt mások előtt is kulturáltan)mondom a magamét, néha családtagoknak is, amit megbánok:( vagy mikor suliba jártam falhoz vágtam meg a földhöz a könyvet mert nem tudtam megtanulni. Pszihopata tüneteket produkálok szerintem :) Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok elmeháborodott! :)
2013. márc. 23. 20:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
22/L
2013. márc. 23. 20:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Dehogy,nyugi én is kb ilyen vagyok,de ennél rosszabb:D
2013. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
fusztrált vagy dugj egyet.
2013. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi de azt inkább most kihagynám! Megfogadom Jánoska tanácsát!
2013. márc. 23. 21:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Az meg ki?:o
2013. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát egy emberke itt a sok közül! A lényeg, hogy mondogassuk magunknak, hogy mi is vagyunk valakik! :)
2013. márc. 23. 21:24
 7/17 anonim ***** válasza:
Hirtelenharagú... :/ Ez nem túl jó tulajdonság :/
2013. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szóval ilyen helyzetben próbálj nyugodt maradni, vegyél pár mély levegőt, és oldd meg a dolgot csendeben és higgadtan... így amúgyis többre mész, mintha kikelsz magadból és elpusztítod a világot! :)
2013. márc. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nos barátnőnek biztos nem kellenél.


Attól mert a földhöz vágod a könyvet, csak tönkre megy és gyűrött lapból nehezebb lesz tanulni.

2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nehogy azt hidd! Sinán be tudnálak hálózni,mert első ránézésre egy tünemény vagyok! :) Mire kitörne nálam a vulkán, te már régen a tenyeremből ennél! Lehet később elhagynál engem, de sebaj, jön más :)
2013. márc. 24. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!