Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit tennétek, hogy ha a...

Ti mit tennétek, hogy ha a félelmeitek egyértelműen erősebbek lennének nálatok? Eluralkodnának rajtatok?

Figyelt kérdés
Hiába próbálom őket kiverni a fejemből, meg elhasogatni, nem venni figyelembe, nem gondolni rájuk, de annál erősebben jönnének elő! Ha nincsen időm rájuk koncentrálni, akkor jobb valamivel. Nem mutatom én ezt, de olyan rossz mert szinte mindig a fejembe vannak, de én nekem akarom, hogy ott legyenek!
2013. márc. 24. 10:28
 1/7 A kérdező kommentje:
nem akarok mindig félni valamitől, teljesen elveszi az energiámat, szellemileg elfáradok tőlük :(
2013. márc. 24. 10:29
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem lehet olyan, hogy a félelmem erősebb legyen nálam. Addig küzdök vele, amíg le nem győzöm!
2013. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy mitől félsz!

Amúgy meg szállj szembe ezekkel a félelmekkel! Így győzheted le őket a legkönnyebben! ;)

2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy rá gondolni sem merek, persze ezt nem tudom irányítani, nem, hogy szembeszállni velük, mert mindig félek tőle, hogy meg is történik, mert rágondolok
2013. márc. 24. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el szakemberhez... ez nem normális! :)
2013. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szembenézek vele, majd rájövök hogy bolhából csináltam elefántot.
2013. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz majd uralkodni rajtuk, ha szembeszállni nem félsz tőlük. Jó első lépés lehet, hogy írsz róluk pár mondatot pl. ide.
2013. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!