Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik alapból nem szerethetők? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Szerintem én ilyen vagyok.
2013. márc. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a pszichopata sorozatgyilkosokat is szeretik, te rosszabb vagy náluk?
2013. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valahogy mindenkit elidegenítek magamtól és nem tudom, hogy miért. Vagy lehet h egyszerűen csak rám unnak...nem tudom, de nagyon magányos vagyok.

A családom jobban szereti a bátyám barátnőjét, a legjobb barátnőm hanyagol, pedig még éjszaka kettőkor is ott vagyok neki, ha kell. A kapcsolataim nem jönnek össze, akit szeretek nem szeret viszont, reménytelennek érzem az életem. legszívesebben meghalnék....

2013. márc. 24. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:
ha magadat sem szereted, akkor hiába várod, hogy más szeressen?....nem mellesleg kellene kezeltetned a depressziódat, nem szégyen ám pszichológushoz járni!
2013. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenkit szeret valaki, de neked is nyomulnod kell a saját igényeiddel, mesélj magadról és néha tudj nemet is mondani, hogy ne csak lábtörlő legyél.
2013. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy ilyen, csak még nem találtad meg a hozzád illő párt. de ne feljtsd el, elég egy ember akinek te vagy az igazi és már rendben is van a magánéleted:).


ami a családodat illeti, nem szerethet mindenki mindenkit, akármilyen furán is hangzik. én is sokáig éreztem úgy, h a családon belül nem töltök be jelentősebb szerepet, de a barátaim és a férfiak mindig is különlegesenke tartottak és szerettek (az a pár, akit választottam és akik engem választottak, nem kell félreérteni :-)) ami a te barátaidat illeti, állj a sarkadra, néha beszélj magadról, a te igényeidről is, egy barátság csak akkor barátság, ha önzetlen és kölcsönös.


szerintem vannak emberek, akiket unalmasnak tartanak, de ezt én csak az élet bizonyos területein tapasztralatam. van egy lány pl, akit mindig otthagynak a pasik, mert nincs benne semmi különleges, izgalmas, semmi, ami megfogná őket hosszútávon, amiért lehetne hozzá ragaszkodni. de a munkájában sikeres, akollégáival jó kapcsolatot ápol, a családja és a barátai szeretik... nem az van, h soha, sehol, senki nem szeret...

2013. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz úgy felkelteni maga iránt az embernek az érdeklődést, szeretetet, ha saját magát egy szerencsétlen, kihasználható, senkinek nem kellő lúzernek tartja. Ha ezt nem is sorolod fel tételesen magadról minden alkalommal, valószínűleg süt a viselkedésedből az önbizalomhiány, a kisebbrendűségi érzés, és némi irigység. Ezt sugárzod a környezetednek, és ezt kapod vissza tőlük. Ezen csak te tudnál változtatni, bár nem könnyű. Próbálj meg valamivel örömöt szerezni magadnak; akár új ruha, frizura, egy klassz utazás... bármit, ami téged jó kedvvel, és azzal a biztonságérzettel tölt el, hogy valamit jól megoldottál. Keress bármilyen apró okot, amiért megdicsérheted a körülötted élőket. Persze ne úgy, -pl- hogy " milyen jól áll rajtad ez a ruha, én úgy néznék ki benne mint egy tehén..." mert ilyenre nem lehet pozitív választ adni. Ha panaszkodni akarsz valakinek, azt se úgy tedd, hogy "legalább te meghallgathatnád a bánatomat, mert a rokonom/barátom vagy...". Inkább úgy, hogy "neked olyan sok jó ötleted, és tanácsod volt már máskor is, tudnál segíteni?" Ezek apróságok, de el, el lehet velük érni lassan, hogy ne a megkeseredett sértődöttséged lássák rajtad, hanem a szeretetre méltó nyitottságot.
2013. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!