Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Velem miért nem hajlandó...

Velem miért nem hajlandó senki normálisan beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sose beszélgetnek velem úgy az iskolatársaim se, meg más fiatalok se, ahogy a többiekkel, hanem unottan, válaszolgatnak valamit aztán kész, ők nem keresnek és nem kérdeznek vissza kb. soha. Normális beszélgetés, amihez mindkét félnek van kedve, olyan sose alakul ki. Akikre meg mondjuk már kicsit többet írok facebookon rá, azokat meg már mindjárt idegesíti. (Nem csak ott szoktam próbálkozni a beszélgetéssel de ott is)

Mi lehet az oka, hogy ennyire reménytelen vagyok beszélgetőtársnak a fiatalok számára?

18/F


2013. márc. 28. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

nem ismerlek nem tudom


nem hinném am h idegesítő vagy,lehet csak rossz a társaság.

2013. márc. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket amit mondasz, akkor nem érdekli és nem fognak visszakérdezni, mert nem érdekli őket amit mondasz. ennyi.
2013. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!