Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem senki...

Miért nem akar velem senki úgy beszélgetni mint másokkal?

Figyelt kérdés

18/F vagyok főleg a fiatalokra gondolok, velük szoktam beszélni próbálkozni.

Az a gondom, hogy másoknál teljesen megszokott, hogy odamennek valakihez, mondanak valamit, abból könnyen és egyszerűen beszélgetés lesz, legalábbis van rá esély. Valami témáról mindenki elbeszélget másokkal, egyedül velem nem képes senki úgy, ahogy a többiekkel. Hiába is megyek oda akárkihez, hogy beszéljek vele, szólok neki aztán kapok egy választ, aztán annyi, ha további dolgokat mondok azokra ugyanúgy, eszébe se jut senkinek, hogy én éppen beszélgetni szeretnék vele. Ugyanez interneten is, ahol iskolatársaimra néha ráírok, de van aki még a házifeladatokat se képes nekem leírni, ha beteg voltam egész héten. Miért nem olyanok velem az emberek, mint a többiekkel? Az egész az én hibám vagy az övéké is?


2013. febr. 2. 12:57
 1/3 anonim válasza:

Szia :) Nekem is van pontosan 2 ilyen osztálytársam, ha mondjuk hozzám jönnek oda, én beszélgetek velük,mert megsajnálom őket, de mások tudom, hogy nem, és szerintem ez azért van, mert az a két fiú egy kicsit kocka. Mármint tényleg azok, és nem csak rámondom. Például amikor a 18. szülinapom tartottam, akkor is elővették a mobiljukat és valami idióta játékot játszottak, pedig volt még rajtuk kívül 80 ember akikkel bírtak volna ismerkedni, dumálni, bulizni.. meg a suliban is elég halgatagok, és amikor meg megszólalnak idiótaságot mondanak, szóval nagyon idegesítőek számomra is, de azért kicsit sajnálom őket...

most persze nem azt mondom, hogy te is ilyen vagy, de gondolkozz el rajta, hogy mit csinálsz rosszul, és figyelj meg egy olyan embert akivel mindig beszélhetnek, hogy ők mit csinálnak másként, és próbálj te is úgy viselkedni.

18/L

2013. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, a Te hibád. Mindent, amit leírtál, befolyásol, hogy milyen egyébként a viszonyod a többi emberrel, hogy fejezed ki magad, illetve beszédkor mit sugallsz non-verbálisan.
2013. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a helyzet.Szerintem tojd le magasról a fejüket, nézd levegőnek őket,így hátha észreveszik magukat.

13/L

2013. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!