Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit tennétek, ha egyik...

Ti mit tennétek, ha egyik reggel felkelnétek és kiderülne, hogy az eddigi életetek csak egy álom volt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elindulnék hogy megvalósítsam,mert hiába volt sok rossz és sírás ezek nélkül nem jött volna annyi jó
2013. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt örülnék, mert rengeteg tapasztalattal indulhatnék neki a valós életemnek, olyan, mintha kapnék egy második esélyt... viszont ez azt is jelentené, hogy a jó dolgok, amik álmomban történtek talán soha nem történnek meg, és talán soha nem találkozok azzal a személlyel, akit szívembe zártam...
2013. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
megkönnyebbülnék, és tanulnék a hibáimból
2013. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LeftBehind ***** válasza:
100%
Hálát adnék érte az égnek,hogy végre felébredtem.
2013. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
megismerném az új életemet...
2013. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki az biztos,de sajnos a valóságban vagyok :( Olyan ez mint egy soha véget nem érő rémálom,csak akkor jó az életem ha alszom és álmodok :(
2013. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Leellenőrizném, hogy biztos ébren vagyok-e (mondjuk lehet nem jönnék rá, mert nincs mihez hasonlítani).
2013. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb lenne a valós életem, akkor örülnék, ha sz@rabb akkor aludnék tovább.
2013. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eléggé lesokkolnék, de aztán megpróbálnám elfogadni és újra felfedezni. Minden helyzetből ki lehet hozni valami jót.
2013. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék egy pszichológus-hoz,megbeszélném vele a dolgot de előte leelenőrizném hogy az álombeli családom létezik e.A barátaim valósak e.Hogy úgy nézek ki mint az álomban,hogy abban az országban élek e.Hogy a korom és a nemem,nevem ugyanaz e mint az álomban.


Ha a családom és a barátaim nem léteznek vagyis mások mint akik az álmomban akkor a valóságbeli családomat nehezen fogadnám el,és ezért biztos hogy megvizsgáltatnának.Ha eltudtam magamat és az új életemet fogadni akkor kiélvezném az új esélyt,próbálnák megváltozni,vagy a magam ura maradni.De lehetséges hogy a nagy traumától elzárkoznék a világtól,Egoista lennék és magának való.Ez elég valószínű lenne.Az agyam megzavarodna nem tudom hogy ez hogy következne be,gondolom baleset miatt,így meghalgatnám az orvosaimat és elfogadnám a tényt.


diliházba semmi kép sem mennék,hiddeg fejjel elviselném és tovább lépnék.Valószínűleg teljesen megváltoznék.

2013. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!