Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom végiolvasni a feliratot?

Figyelt kérdés
Tegyük fel: épp nézem a doctor who 7. évadját ami tudtommal nincs szinkronizálva, és mindig mikor hosszabb szöveget kell rövidebb idő alatt nézni akkor nem tudom végigolvasni nem tehetek róla, nem megy, nem vagyok diszleksziás meg semmi de érdekes módon ha felirat van, akkor az adott filmet/sorozatot nem tudom annyira élvezni mint szinkronnal, apukám angol így én is tudok minimálisan angolul de érdekes módon ha szimplán angolul nézem a filmet/sorozatot akkor jobban élvezem... mit tegyek, hogy jobban tudjak feliratot olvasni, és mi lehet a baj velem? 12/L

2013. márc. 31. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod... én ilyenkor folyton a szóközt(szünet/lejátszás) nyomogatom! :D

Majd idővel belejössz! :)

2013. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Doctor Whooo? :D

Istenem, miért csak 12 éves vagy? XD

2013. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DDD imádom az ilyeneket am 13 májusban... a sherlock-ot is imádom :3 <3
2013. ápr. 1. 09:35
 4/5 anonim válasza:
Jaj,régen engem is idegesített,néha még most is kell nyomogatni a pause-t.De már egész jól tudok angolul,és ha nem értem,visszamegyek megnézni,hogy mi volt odaírva.Egyáltalán nem gáz,majd belejössz.Olvass sokat,az segít! :D
2013. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dániel918 válasza:

Egyet értek az élőzővel, olvass sokat! Allons y :) !-

-Egy DW, és Sherlock fan

2014. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!