Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan senkinek érzem magam...

Olyan senkinek érzem magam amitt, mert nem szeretkezhetek lányokkal, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de nem tudok a lányokhoz közel kerülni. Egyrészt a külső adottságaim miatt már eleve a legtöbb lány nem kíváncsi rám, mert csúnya vagyok és nincs önbizalmam se emiatt, másrészt a jó fiús, gátlásos, visszahúzódó jellemem miatt se könnyű nyomulnom, sőt többnyire csak neten kezdeményezek, de ott sincs sikerem a külsőm miatt már eleve. Olyan jó lenne rendszeresen szenvedélyes szeretkezésekben részt venni egy lánnyal, sajnos ezt egy prosti sem tudná megadni, pedig már gondoltam rá, önbizalmam sem növelné, ha fizetnék a szexért.
2013. márc. 31. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A szex és a szeretkezés nem ugyanaz.
2013. márc. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ha csak ezen múlna, hogy egy ember senki vagy valaki... :D
2013. márc. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

azaz sírjálcsak itt te is ettől biztosan minden nö a te f*rkadra fog cuppanni.

Szánalmas a gondolkodásmódod. Attol nem leszel töb, hogy dugsz valakivel, de ha számotra ez az etalon akkor ne legyél már ilyen koszos kis rinyagép hanem nöövesz f*rkat és keress nöt. A Discok tele vannak könnyen kapható csitrikkel ott kiélheted az ilyen ego birodalmadat.

2013. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Első, erről beszélek...
2013. márc. 31. 23:41
 5/16 anonim válasza:
Ha szeret.él beszélgetni, írj nyugodtan...
2013. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vannak normális prostik is vagy legalábbis olyanok akik jól tudnak színészkedni...


Szerintem az a probléma hogy neked is magas elvárásaid vannak a külsővel kapcsolatban,megértem hogy mindenki szép nőket akar dugni,de aki rondának születik annak sajnos a ronda nők jutnak,ez a természet rendje,ezt kell elfogadni


Ha meg nem vagy képes elfogadni ezt akkor változtass a külsődön vagy legyél bankáros,esetleg próbálkozz kitartóan,bár ehhez szerencse is kell...mást nem tudok javasolni,esetleg ha küldenél képet akkor tudnánk véleményt mondani rólad

2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig.Szerintem ne rinyálj!Aki jól néz ki,annak se jön könnyen a szerelem.Az senkinek sem jön egyszerűen.R*bancokat,meg bármikor lehet szerezni egy körre valamelyik szórakozóhelyen.Csak pia kell hozzá.
2013. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Folyton azt kapom a lányoktól, hogy csúnya vagyok, kigúnyolnak, de a rendesebb része szerencsére csak elutasít vagy nem reagál, ha kezdeményezek nála, akár élőben, akár online. Legutóbb is egy csajt leszólítottam és mintha észre sem vett volna, még csak meg se rezzent, annyira nem tetszem a lányoknak, kár, hogy itt nem tudja senki milyen érzés ez. Az ember naponta vágyik arra, hogy legyen egy társa, párja, akit ölelhet csak akár, akivel ott vannak egymásnak, ez a legtöbb embernek megadatik, de van egy kevés, nagyon kevés réteg, a mi fajtánk, aki ki van vetve a külseje vagy egyéb tulajdonságai miatt, akikhez nem tudnak vonzódni a lányok valamiért.
2013. márc. 31. 23:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:44

érdekes én sem vagyok egy adonisz mégis volt már nem egya barátnöm...

én a "csunyaságomat" azzal orvosoltam ,hogy van egy jo dumám de ez egymagában kevés lenne én még azt is csinálom, hogy TESZEK RÁ mit gondolnak rólam. És ezt látják és innentöl sokkal több lehetöségem van mint neked.

2013. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
57%
Kezdj el gyúrni,foglalkozni magaddal,más frizura,jó ruhák. Tényleg ne síránkozz,mint egy kis r_banc..
2013. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!