Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért alszok ebben a pózban?

Miért alszok ebben a pózban?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktam ebben a pózban aludni.Gondoltam arra hogy összeírom az összefüggést az éjszakák között amikor úgy aludtam. Általában magzat pózba alszok, de tegnap este(és nem ez az első esett) úgy keltem föl az éjszaka közepén hogy háttal alszok, a lábaim magam felé felgöngyölve, a kezeim a mellkasomon és a fejem teljesen el van csavarodva balra. Tudom hogy ez csak egy alvó póz és nem kellene ekkorára fölfújnom, de az interneten sem találtam erre magyarázatot és mostanában nem álmodok.

Remélem tudtok segíteni!



2013. ápr. 1. 21:43
 1/1 anonim válasza:
Az ember egy éjszaka alatt 3-mat álmodik, még akkor is, ha egyre sem emlékszel, tehát ennek a "póznak" köze lehet egy folyamatosan visszatérő tudatalatti rémálomnak... nekem is volt ehhez hasonló. csak én a falhoz kuporodva magzatpózban könnyezve keltem fel... én szerintem ez lehet a gond.
2013. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!